Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
Ostatni z serii postów o nagrodach z baryłki tym razem bez nagród...( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałbym widzieć ten wpis w gorących. Ludzie, którzy są tu wymienieni, zasługują na ogromną pochwałę i wdzięczność za pomoc baryłce. Pomożecie? ()

Tak wygląda moja szafa z baryłkowymi fantami na najbliższe edycje (pic rel/a to nie wszystkie). Gdyby jednak nie pomoc Mireczków i Mirabelek to te rzeczy spływały by do wylosowanych osób pewnie i miesiącami za sprawą różnych dystrybucji, każda paczka osobno itp. Od tej edycji możemy pozwolić sobie na wysyłkę wszystkiego w jednej paczce (a nawet i nie, bo fanty na pewno mi się nie pomieszczą! sic!), ponieważ grono użytkowników postanowiło wspomóc nas i opłacić przesyłki InPost ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Wielkie brawa dla:
@debren
@dontonek
@insystem
@mirek_januszy
@Wujek_Mosze
@zgubilam_kredki
@artgru
oraz innych anonimowych dobroczyńców, dzięki którym możliwe jest funkcjonowanie baryłki w takim kształcie jaki sobie wymarzyliśmy. Gdyby nie oni w ogóle nie zabierał bym się za organizowanie takiej ilości nagród, sponsorów i innych pobocznych rzeczy! ʕʔ

Po zapytaniu, czy ktokolwiek byłby w stanie nas wesprzeć, od razu dostałem kilkanaście wiadomości i mamy możliwość tworzenia tego wszystkiego bez większych przeszkód.

W IMIENIU OPIEKUNÓW DZIĘKUJĘ!!!

Wczoraj myślałem co by tu napisać ale brakuje mi słów na to, jak wiele osób przyczyniło się do rozwoju baryłki bezinteresownie. Mam nadzieję, że ich postawę nagrodzicie plusami.


Teraz pozostaje tylko czekać na statystyki od @wuochu oraz na podsumowanie od @pani_doktor_od_arszeniku na temat dziewiątej edycji, która jest pierwszą podwójną.

Czy wiecie, że po zakończeniu obecnej edycji na koncie baryłki będzie 1640 litrów oddanej krwi oraz jej składników?!

#barylkakrwi #krwiodawstwo #czujedobrzeczlowiek
P.....y - Ostatni z serii postów o nagrodach z baryłki tym razem bez nagród...( ͡° ͜ʖ...

źródło: comment_1603365042NISctazNy7qbAkRaDwwPpS.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz