Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Potrzebuje porady na temat telewizora.
Ma być tani, duży i służyć do grania na PS4 i oglądania filmów. Interesuje mnie 50cali, bez Smart TV, wystarczy żeby miał 2-3 wejścia HDMI, wejście USB i wejście do podłączenia audio. Najlepiej jakby się w miarę szybko włączał. Im tańszy tym lepszy, tylko nowe wchodzą w grę
#tv #telewizory #telewizor #playstation #ps4
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damian1412: tanie są naprawdę złe
kupiłem najtańszego LG i bardzo mi się nie podoba, mimo że to tylko tv do sypialni
szybkość działania tip top, wielkość spoko, ale jakość obrazu zła (słabe czernie - niestety mam na bierząco porównanie do OLED)
a jeszcze pewnie kupisz android tv który na topowych działa fatalnie a co dopiero na tańszych
o mantach nawet nie myśl - równie dobrze możesz spalić pieniądze w piecu
  • Odpowiedz
Myślałem bardziej o jakichś mniej znanych markach, na prawdę nie potrzebuje super jakości, z grania będzie głównie fifa, jakiś NFS, raczej nic więcej. Filmy oglądam raz na tydzień, czasem rzadziej, więc jakość też mi zbyt Wielkiej różnicy nie będzie robiła
  • Odpowiedz
@Damian1412: Korzystaj z filtrów allegro. Ja z reguły jak szukam czegoś taniego to sortuję według popularności i kupuję to co kupuje najwięcej osób - albo wygram technologicznie albo społecznie. Jeżeli produkt będzie fajny, to będę miał fajny produkt. A jeśli nie, to przynajmniej nie jestem sam. Twoje kryteria idealnie spełnia ten telewizor: https://allegro.pl/oferta/telewizor-kiano-slim-tv-50-cali-full-hd-led-9733480312 - nic tańszego już się chyba nie da znaleźć.
  • Odpowiedz
@DESiGNER86: Wiesz, ja tez bym nie kupil takiego telewizora, bo celowalbym w budzet 2,5-3k, ale idealnie wpisuje sie w wymagania OP'a. Ja i moj kolega mamy tablety kiano 2w1 (tablet + doczepiana klawiatura). Sa delikatne problemy z touchpadem i ekran nie jest idealnie wysrodkowany, ale system dziala sprawniej niz na 2 razy drozszym asusie. Jezeli placisz mniej, to przymykasz oko na takie rzeczy, bo dlatego placisz mniej.
  • Odpowiedz