Wpis z mikrobloga

Ja dokładnie tak samo. Dodatkowo mam nadzieję, że ktoś mimo całego zamieszania i poprawek czuwa nad wykopdroidem bo ten póki co działa fatalnie.
@maciejkiner: Tak, wiem o tym, dlatego wcale się nie czepiam a tylko rzuciłem uwagą. Gdybyś był zainteresowany to mogę dać Ci listę niedociągnięć, które obadałem bo sobie cosik ponotowałem. Ostatnio się zabunkrowałem w programowaniu na androida i przy okazji lukałem jak co rozwiązałeś w wykopdroidzie pod względem interakcji. I przy okazji wyszło kilka buraczków. :)
@Koniuu: pisz smialo, mozesz tez uwagi wyslac na mail podany w markecie przy aplikacji. Burakow jestem swiadom - czesc kodu to poczatki moich przygod z Androidem i tak juz zostalo bo dzialalo - teraz przebudowuje sporo rzeczy, wiec za kazda uwage bede wdzieczny :-)
@maciejkiner: Jasne, każdy musi kiedyś od czegoś zacząć. :) W najbliższym czasie zbiorę się w sobie i Ci wyślę wszystko co oblukałem. Kilka najbardziej irytujących błędów opisałem w Twoim wątku dot. wykopdroida na mikroblogu.