Wpis z mikrobloga

Halo, nowa na wykopie. Do końca jeszcze nie wiem, jak to działa, ale z czasem ogarnę. Słyszałam, że to taki trochę jakby przytułek, ale dla przegrywów, tak więc stwierdziłam, że to powinno być też dobre miejsce dla mnie. Chętnie kogoś poznam w najbliższym czasie, o ile to możliwe tutaj, bo ogólnie ostatnio mam #!$%@?, a jednak lubię jak jest miło. Chciałabym pogadać z jakimś śmiesznym chłopcem na pocieszenie.
#przegryw #rozowepaski #witam #gadugadu
  • 37
@ciuciumka: Akurat tag "przegryw" to miejsce osób bardzo jadowitych i toksycznych. Jak wyczają, że jesteś różową i masz się za przegrywa, to cię wrzucą na "czarnolisto", bo przecież pewnie jesteś tylko "atencjuszką", bo "co różowe mogą więdzieć o przegrywie, dla nich powodem do depresji jest brak bolca chada w weekend" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AstraLavistA_Baby: no laski są #!$%@? i tyle, no i domyśliłam się już, że taki też może być odbiór i mojej osoby, czy ogólnie jakiejkolwiek laski, która dodalaby ten wpis, no ale liczyłam na życzliwość i na kogoś, kto chciałby mi choć trochę poświęcić czasu, żebym mogła zająć myśli, a niekoniecznie też chcę się żalić na własną osobę, a zapewniam, że dużo rzeczy by się znalazło, na które mogłabym ponarzekać, eh
@ciuciumka: Laski są #!$%@?, chłopy są #!$%@?, ogólnie ludzie są #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda tylko, że na tagu przegryw odmawia się prawa różowym do bycia przegrywami i czucia się odpadami społecznymi. Dla przegrywów ludzie dzielą się na przegrywów - sami faceci, normików - różowe i niebiescy oraz wygrywy - większość różowych i część niebieskich. Są wyjątki na tym tagu, bardziej kulturalni, ale byli też tacy,
@AstraLavistA_Baby: no mniej więcej orientuję się w temacie i tym kategoryzowaniu, bo na wykopie jestem w ukryciu już jakiś czas, dopiero teraz postanowiłam założyć konto, no ale fakt, ludzie są różni, no i jak na razie nie czuję żadnego problemu z tego, że dodałam tutaj ten wpis, także na razie odczucia mam miłe i wrażenia też git, zobaczymy później ¯\_(ツ)_/¯