Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Koleżanka w klasie (techbaza) z którą mam 0 kontaktu (nie rozmawiamy, nie znamy się) na każdej przerwie siedzi w kółku własnych znajomych (z cztery dziewczyny i trzech chłopaków), nie rozstaje się z nimi dopóki nie wejdzie do autobusu po szkole. Protip jak do niej zagadać? Włączyć się do ich rozmów na przerwie jest dziwne bo mają własne tematy i nigdy nie wiem o kim ani o czym gadają, poproszenie jej na chwilę na bok, z dala od znajomych jest jeszcze bardziej dziwne bo musiałbym od razu ją gdzieś zaprosić (a jak wspomniałem, nie znamy się, zamieniłem z nią w życiu może z cztery słowa).

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f903b1bc53de577b9aae5f9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
OP: @Matemit: nie mam tematu żeby do niej napisać. O pracę domową i pomoc w nauce słabo pisać skoro od 2 lat sobie załatwiałem u kogoś innego. Zaczynać rozmowę od pytań o jej zainteresowania i co lubi jest niezręczne, a nawet creepy. Zresztą jest na tyle ładna że co chwile dostaje atencje od randomów z internetu, więc nawet nie mam pewności że mi odpisze.

Ten komentarz został dodany przez osobę