Wpis z mikrobloga

@DajcieNaPiwo: catan lubie jak gram z dziećmi albo kimś kto wchodzi w świat planszówek wtedy żeglarzy kup albo miasta i rycerze. Jak grasz w stałej ekipie i już jesteście obycie w planszówkach to lepiej wydać hajs na inną gre
@DajcieNaPiwo: to zależy co lubicie ile osób. Nie lubię na podstawie "co polecasz" strzelać tytułami bo to nie ma sensu. Każdy na tak zadane pytanie zacznie mówić co on lubi a ni jak ma się to do Twoich preferencji. Daj znać coś więcej.
@Zorak

żeby szlak trafił na samą myśl tłumaczenia zasad gry


@DajcieNaPiwo: root sprawdzi się idealnie bo musisz zasady wytłumaczyć każdemu z osobna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ode mnie polecę wyprawa do eldorado, nie jest to gra ciężka ale dobrze się wpasuje w tytuły jakie wymieniłeś
@DajcieNaPiwo: Miasta i rycerze. Wywracają i bardzo urozmaicają grę. Dodatek żeglarze w sumie wiele z mechaniki nie zmienia i bez rycerzy gra dalej leci na tym samym schemacie.
Dzięki wielkie za pomoc. Przeglądałem dziś w empiku planszówki i zauważyłem że jest do Catana dodatek o którym nigdzie nie słyszałem mianowicie odkrywcy i piraci. Ktoś miał z was do czynienia z nim? Z tego co widziałem jest w nim sporo dodatkowych elementów.