Wpis z mikrobloga

Szukam filmów gdzie idzie się dobrze pośmiać więcej niż na dwóch scenach
Szukam czegoś żeby cała fabuła nie kręciła się wokół seksu i żartach o pipkach bo to takie filmy to są bardziej żałosne aniżeli śmieszne, i żeby nie były to komedie romantyczne lub jakieś familijne typu "Duże dzieci" tylko coś bardziej #!$%@? :-)
Najlepiej podobne do tych poniższych, i rocznik 2010+ bo starsze to chyba oglądałem, i nie polskie bo polskie oglądałem
Milerowie
Harold i Kumar - pierwsza część nieźle poyebana jak typ pyta gościa "za co siedzisz?" - "bo jestem czarny" :D
Sąsiedzi
Chłopaczki z sąsiedztwa
Porąbani
Grimsby
Zgon na pogrzebie (ten z 2007 oczywiście, bo ten z 2010 to amerykańska kopia bezbekowa)
Sprzedawcy 1, 2
Boski żigolo w Europie
Nie zadzieraj z fryzjerem
Jaja w tropikach
Nietykalni - to jest chyba najlepsza komedia jaką bym wskazał na ten moment

Chodzi o to aby było śmiesznie np. zgon na pogrzebie był śmieszny jak przez przypadek chłop łyknął dragi na chwile przed ceremonią pogrzebową i stwierdził że trumna się rusza i zaczął robić dymy :D albo coś śmiesznego z głupoty czyli takie jak np. Grimsby gdzie aktor gra totalnego kretyna :D aha i nie polecajcie Borat bo dużo osób twierdzi że to śmieszne a oglądałem i było słabe i nudne połowe obejrzałem i wyłączyłem, niby te sceny gdzie ktoś nosem po dupie kogoś smyra miały być śmieszne ale mnie jakoś średnio to bawi przez cały film najśmieszniejsza scena to chyba była jak ten Borat poszedł do hotelu i koleś z personelu go prowadził do pokoju i jak jechali windą to Borat zaczął się rozkładać bo myślał że ta winda to pokój i powiedział coś w stylu "fajny ten pokój ale troche mały"

TUTAJ podsyłam wszystkie komedie które obejrzałem:
(w ostatnich filmach dodałem krótki opis gdyż te filmy oglądałem wczoraj i dziś i pamiętam sceny, a reszte sobie oglądam powoli od nowa bo kiedyś już je oglądałem ale zawsze byłem spizgany i nie pamiętam nic tylko tytuły mi świtają a już od kilku miesięcy nic nie pale i se je od nowa oglądam bo chce zrobić prawdziwy ranking na youtube dla ludzi aby mieli fajne komedie czarno na białym, ponieważ na filmweb ludzie słabe filmy gloryfikują a dobre hejtuja i ciężko jest znaleźć fajną komedie, np. ja na ten moment nie jestem w stanie powiedzieć która komedia jest wg mnie najlepsza bo zwyczajnie nie pamiętam a wiem że są 2 filmy gdzie jest śmiesznie prawie na każdej scenie tylko nie pamiętam jakie to były tytuły

movie 43
Kac Vegas
Dom bardzo nawiedzony
Straszny film
Projekt X
Harold i Kumar
Porąbani
Ali G
Dyktator
Borat
Nie zadzieraj z fryzjerem
Spadaj tato
Co ty wiesz o swoim dziadku
Słoneczny patrol
Zanim odejdą wody
Wyborcze jaja
Prawdziwa jazda
Ted
To Nie jest Kolejna Komedia Dla Kretynów
spokojnie to tylko awaria
Super zioło
Szkoła na haju
Duże dzieci
Game over man
Igrzyska na kacu
Agenci bardzo specjalni
American Pie
Sąsiedzi
Ostra jazda
21 jump Street
Nago
Randka na weselu
Polowanie na druzbów
Policja zastępcza
kolacja dla palantów
świt żywych trupów
policja zastępcza
udając gliniarzy
pechowy wypad
supersamiec
boski chillout
eurotrip
ciastko z niespodzianką
babcisynek
zółtodioby
ja irena i ja
trawka marzen
wielki stach
spadaj tato
szefowie wrogowie
zanim odejdą wody
Hot fuzz - Ostre psy
kochanie poznaj moich kumpli
farciarz gilmore
las vegas parano
brud
deadheads
wysyp żywych zombie
za jakie grzechy dobry boze
agent xxl 1 2 3
dzikie historie
zgon na pogrzebnie z 2007 r - ze 4 sceny gdzie idzie się pośmiać
Grimsby - kilka spoko scen, ogólnie film jest #!$%@? ale śmieszny XD
bosk zigolo w euopie - kilka razy się zaśmiałem, szczególnie gdy murzyn dał koledze ciastka z zielskiem (który wcześniej mówił że nigdy nie zażywał narkołyków) i ten kolega na fazie zaczął se wkręcać że widzi panne i że dobiera się jej do cycuchów, i za chwile pokazane że w rzeczywistości gryzie cyca tego murzyna i ten murzyn mówi "puszczaj mojego sutka ćpunie" XD
w nowym zwierciadle wakacje - ze 2 razy się zaśmiałem
cienki bolek - ze 2 razy się zaśmiałem
spotkajmy sie w wiezieniu - oglądałem dzisiaj raz się zaśmiałem a ogólnie komedia smętna

#film #filmnawieczor #wykopjointclub #filmy
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@waster97: Duże Dzieci obie części, 21 i 22 kino Street. Te filmy dla mnie to jedne z najlepszych ostatnio.
  • Odpowiedz
@waster97: Trochę chaotycznie opisałeś czego szukasz ale może np. Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga, Zombieland, Swiss Army Man i jeszczę polecę serial który mi idealnie podeszedł (jest genialnie głupi i dawno się tak nie uśmiałam)- Psychopath Diary
  • Odpowiedz