Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotykam się od pewnego czasu z dziewczyną. Było już kilka spotkań i chciałbym ją pocałować. Problem w tym że trochę wypadłem z gry i za bardzo się tym przejmuję. W jakich okolicznościach najlepiej pocałować dziewczynę? Na którym spotkaniu? Powiercie że "wtedy jak będziesz gotowy" albo "wtedy jak będziesz chciał", ale brakuje mi pewności a chciałbym popchnąć tą znajomość do przodu. Druga sprawa maseczki. Mam powiedzieć "ściągnij maseczkę bo chce Cię pocałować" xD

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8f2db6605297c54a62d47f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 9
@karolinana: o nie, jakie piękne oczy i obłędne usta?
Ja po takim tekście chciałabym uciekać.

Lepiej sprawdź najpierw jak ona reaguje na Twoja bliskość. Czy jeśli np. w windzie staniesz przez moment bliżej to czy zrobi krok w tył czy nie. Czy jeśli muśniesz jej dłoń to zareaguje pozytywnie czy się zdystansuje. Poza tym obserwuj czy bawi się włosami (kobiety często tak robia jak ktoś im się podoba), patrzy Ci w
Jak nie wiesz jak się za to zabrać, nie chcesz żeby było creepy. I myślenie ciągle o tym cię jeszcze bardziej blokuje to zrób "spontan". Umów się z nią i na powitanie pocałuj. Jak ma maseczkę, to powiedz jej z uśmiechem żeby zdjęła. Jak nie pyknie to wiesz na czym stoisz :) Sytuacja win-win
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak się zechce spotkać kolejny raz to znaczy że jest zainteresowana i tylko czeka na dalszy krok. Maseczka rzeczywiście przeszkadza, ale jak nie uda się w trakcie spotkania to na końcu spotkania będzie to jakby oczywiste "ala na pożegnanie" - o ile spotkanie będzie przebiegać fajnie. Będzie dobrze, pozdro