Wpis z mikrobloga

20 dzień odkąd podniosłem się z łóżka i zacząłem działać. Jest ciężko ale ani myślę się poddać.
Dopiero wtorek a już czuje sie przemęczony.
Dzisiejszy wpis bedzie krótki.

W ciągu ostatnich dwudziestu dni zacząłem zawracać swoje życie we właściwym kierunku i nawet jeśli z nadmiaru obowiazkow czesto działam machinalnie to pierwszy raz w życiu funkcjonuje według okreslonego planu, stawiam sobie jasne i osiągalne cele i świadomie pracuje na lepsze jutro. Nie minęło wiele czasu a już widzę ogromne efekty mojego działania i fakt ten nie pozwala czarnym myślom zdominować mojego optymizmu i zapału do dalszej pracy nad sobą.

Codzienna Rutyna trzyma moja psychikę w szachu.

Mimo dużego zmęczenia i działania pół świadomie wywiązałem sie z planu dnia z nawiązką.

Za mna: 20 dni codziennych ćwiczeń
20 dni nofapu
Miesiac medytacji
3 tygodnie wstawania wcześnie rano zamiast w południe.
2 tygodnie roboty na budowie
Tydzień diety i zdrowego jedzenia (wczesniej glodowalem)

Dzisiaj pierwszy raz trudno jest mi sklecic te pare zdań na mirko. Może jutro będzie więcej sił...

#przegryw #depresja #wychodzimyzprzegrywu ##!$%@? #nofap
  • 7
@mirekonfire: dobra robota Mirku, trzymam kciuki i oby tak dalej. Moim zdaniem zbyt duży rygor sobie narzuciłeś i może być bardzo ciężki do utrzymania na dłuższą metę, jakbyś miał gorszy dzień i chciał zrezygnować to po prostu dłużej śpij i zrób trening i zjedz kebaba w nagrodę, a kolejny dzień znów na pełnych obrotach
@F0X0N: nie słucham, Mirku. Uczę się otwartości na konstruktywna krytykę, ale ludzi którzy chcą tylko ciągnąć mnie w dół olewam.

@szulmack: ja dziękuję za pozytywny koment Mirku. Jeśli złapałeś tę odrobinę motywacji to polecam zacząć działać. Zaplanuj wszystko na spokojnie, rozpisz cele i bądź konsekwentny. Wszystko zacznie się układać.

@Mors_mihi_lucrum: thx za miły koment.
@Cezik93: dzięki za koment, Miru.
Myślę wręcz odwrotnie. Uwazam ze chyba nie mogło mnie spotkać obecnie nic lepszego niż taka nagła ostra szkoła dyscypliny.
Ten rygor zlsgodnieje odrobine od listopada. Pazdziernik chciałem przycisnac na 100% mozliwosci zeby sprawdzić czy w ogole jestem jeszcze w stanie coś ze sobą zrobić.