Wpis z mikrobloga

Jaką mysz i klawiaturę kupić? Polecane peryferia październik 2020
Przez nasze ręce przechodzi masa sprzętu komputerowego - nie tylko procesorów, kart graficznych czy płyt głównych, ale i sporo peryferiów. Kolejny więc raz mamy dla Was poradnik zakupowy, gdzie doradzamy jaką klawiaturę i/lub myszkę warto wybrać. Wystarczy, że wiecie ile chcecie wydać, a resztę macie podane na tacy! Proponujemy konstrukcje zarówno do 100 jak i za ponad 500 złotych, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W tekście nie brakuje też informacji na co warto zwracać uwagę przy wyborze sprzętu, jeśli żadna z naszych propozycji nie przypadnie Wam do gustu. Zainteresowani? Zapraszamy więc do czytania:

https://www.purepc.pl/jaka-mysz-i-klawiature-kupic-polecane-peryferia-pazdziernik-2020

#purepc #pcmasterrace #komputery #technologia
Pobierz PurePC_pl - Jaką mysz i klawiaturę kupić? Polecane peryferia październik 2020
Przez ...
źródło: comment_1603208454fCLSp8uCkEg871Jsv2U0LJ.jpg
  • 7
@PurePC_pl: niby tak, ale nie końca. mam razera deathadder elite, i mimo że teoretycznie ta myszka nie ma profili , to po wyłączeniu kompa świeci się na żółto tak jak kiedyś sobie ustawiłem dla testu. I nie umiem z tym nic zrobić, muszę ją odpiąć żeby się przestała świecić ...
@Roman_Polanski: Mamy w jednej z platform testowych dwa alby trzy Razery DeathAdder bezprzewodowe i nie ma najmniejszego problemu ze świeceniem przy wyłączeniu komputera, ale trudno mi teraz powiedzieć czy mówimy o tym samym modelu.