Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wymagam zbyt wiele, od #rozowepaski, że chce spokojnej, inteligentnej Kobiety, która kocha tylko mnie, jest dla mnie filarem, ostoją, czy to aż tak wiele na dzisiejsze czasy? Czy zawsze taka #szaramyszkadlaanonka, okazuje się tępą, wiejską, imprezową wixiarą? Dla której imprezy i koleżaneczki są ważniejsze od życia z ukochaną osobą? Czy ja coś robie nie tak, że nie rajcują mnie co weekendowe imprezy/domówki i hyhyhy, piąteczek, piąteczek piątunio, hyhyhy ale sie najebę... Czy możliwe jest jeszcze odszukanie osoby, i stworzenie #zwiazek w którym dwie osoby, nie widzą świata po za sobą i wzajemnje się kochają, które mają jakąś wzajemną drabinę priorytetów? #przegryw #cierpieniamlodegowertera #smutnazaba #chcepogadac #zwiazek #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8efbb3605297c54a62d3be
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy wymagam zbyt wiele, od #rozowep...

źródło: comment_1603206202aDc7mOJOpBwVQdf71sx6Av.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale byś się zameczył, jakby dziewczyna nie widziała świata poza Tobą. Nie zrozum mnie źle. Oczywiście, rzecz jasna, iż wierność i lojalność na pierwszym miejscu w związkach.

A co do tematu to oczywiście są takie kobiety, które nie myślą tylko o alkoholu, imprezach itp.
W dobie covidu trudniej szukać, ale spróbuj po bibliotekach, parkach itp.

I nie ciśnij aż tak do związku. Pokochaj spędzać czas sam ze sobą.

P. S
  • Odpowiedz
OP: 25 lat here. Centralna Polska. Kobieta z którą jestem, na początku wszystko mi odpowiadało, była mi idealna i też się tak przedstawiała, wygląd to dla mnie druga sprawa drugo rzędna, jestem z tych ludzi, którzy jak już się wiążą to na całego. Musi zgadzać się charakter, bo to z tą osobą będziemy głównie spędzać czas.

Najpierw wszystko się zgadzało, chociaż wiedziałem, że lubi zaimprezować, pojechać na koncert. No kto nie
  • Odpowiedz
RadosnyDaniel: Op czyli wiedziałeś, że lubi zaimprezować, a jednak wybrałeś ją z własnej woli na dziewczynę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czemu, ale zawsze tak jest, że wrażliwe chłopaki biorą największe szony i imprezowiczki, doskonale znając ich przeszłość.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
OP: Zaufałem... i uwierzyłem w to co mówiła... jestem w ciul beznadziejny. :/ Oczywiście ona sama też chciała, żebym kategorycznie unikał kobiet, oczywiście Tinder off i te sprawy. A ona hajlajf. Mam nauczkę i tyle, szukać prawdziwej #szaramyszkadlaanonka, a nie takiej co to już się zmieniła.

Jak wróci to muszę przeprowadzić z nią dłuuugą rozmowę. I #olactakaryne

Dziękuję Mireczki i Mirabelki za rady.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
  • Odpowiedz