Wpis z mikrobloga

Kurde jakoś tak ostatnio łaziłem sobie beztrosko po allegro w poszukiwaniu krótkich spodenek, wpisuję z ciekawości jakieś tam drogie marki i szukam ile kosztują najwięcej. W pewnym momencie trafiłem na jakieś używane spodenki Diesla. aukcja od złotówki, widzę na zdjęciach, że w zajebistym stanie, żadnych przetarć, kolor żywy, wszystko na swoim miejscu - do tego mój rozmiar. Dla jaj zacząłem licytować, dojechałem do 3 dych i wygrałem aukcję.

Tydzień temu przyszły i powiem wypoki, że od dzisiaj tylko w ten sposób będę kupować spodnie, bo za 3 dychy ma się naprawdę zajebistej jakości, szpanerskie spodenki Diesla. Zdecydowanie lepiej wydać te 30zł na dobrej jakości używany produkt niż jakąś tandetę po przecenie z house, diverse, cropp itd.

#tylewygrac #diesel #allegro #ciucholand #lumpeks
  • 14
@kobiaszu: @MarekKillerMirek: @Matixrx:

Kurde, widzę, że takie jeansy (Wrangler) używane są nawet 2 albo 3 razy tańsze. Jakby to działało, to jasne, że wolę sobie kupić 2 pary zamiast jednej. Ale nie macie jakichś oporów zakładając coś używanego, że cholera wie co się z tym przedtem działo i kto to nosił?
@bart606: Ja kupuję na forach, nigdy w życiu nic nie kupiłem na allegro. Tam zazwyczaj wiesz od kogo kupujesz, jaki jest powód sprzedaży, masz podane wszystkie ewentualne wady. Także odpowiedź brzmi: nie, jeżeli kupujesz te rzeczy z głową.
@bart606: Nie sądzę, żeby ktoś, kogo stać na takie nowe ciuchy był jakimś zapuszczonym lumpem. Poza tym zawsze można po kupnie wrzucić do pralki na wysoką temperaturę i jedyne co pozostanie to psychiczny dyskomfort.
@MarekKillerMirek: Ale na forach przypuszczam, że jest mniejszy wybór rzeczy, nie?

W sumie, jeśli możesz, to podrzuć jakieś dwa fora. Rozglądnę się jak to tam wygląda.

@Matixrx: Też jestem ciekaw kogo tam masz upatrzonego. Jeśli nie masz nic przeciwko, to możesz się podzielić. Możesz nawet na priv pisać :]
@bart606: oczywiście że jest mniejszy wybór, ale jak ktoś nie kupuje ubrań 1 na tydzień to nie jest to wielki problem, bo codziennie pojawiają się nowe oferty i w ciągu miesiąca można coś ciekawego wyrwać. Ja przeglądam fora typu hype5.pl, pewnie w gusta twoje nie trafi, ale zobacz jak takie forum wygląda :)