Wpis z mikrobloga

@Postrach_starych_bab: Ależ oczywiście, że nie - nikt mandatu z automatu nie wystawi. Jeśli numer się zgadza (a z reguły się zgadza) to zawsze duże ułatwienie aby rozpocząć poszukiwania kierującemu. Wszystko zależy od tego jak bardzo policji się chce, ale jeśli sprawa jest medialna, to się raczej im będzie chciało.
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: Owszem. Ja sam zgłaszam takich zjebów, którzy w zabudowanym urządzają sobie wyscigi. Mam znajomego w policji i daje mu znać a on przekazuje do drogówki nr rejestracyjny, markę i model oraz kolor lakieru.
  • Odpowiedz
@Pan_Grzybek te stopchamy to w 85% przypadków "moge ściągnąć nogę z gazu albo skręcić kierownica, albo w sumie nic nie robić. Ale chooooj nacisnę klakson bo on mi wyjechał! Bedzie filmik na stopcham" zawsze szukają sensacji na siłęXD im częściej to oglądam, tym bardziej kisne w środkuXD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pan_Grzybek: StopCham do od 3-4 miesięcy Patola i promowanie złych przykladow. Takich sytuacji jak na nagraniu jest mnóstwo. Pieniacze jadący 200 mają ból dupy. Ostatnio ktoś wrzucał filmik jak świecił długimi na autostradzie jadąc spokojnie 150.
  • Odpowiedz