Wpis z mikrobloga

obejrzałem walkę gamera kolejne 2 razy i myślę, że remis to maksymalnie co powinno być podyktowane, nie chcę szukać teorii spiskowych, ale myślę, że koneksje z chimaevem - nową gwiazdą ufc pomogły guramowi wygrać tą walkę, kopnięciami zdecydowanie ustawiał sobie gamrota, ale te 5 obaleń to za dużo, żeby uznać, że gruzin dobrze bronił zapasów, u gamera widać przede wszystkim nerwy i słabą taktykę, zupełnie niepotrzebnie próbował stójki, gdzie guram nabił sobie mnóstwo punktów i do tego wyglądał lepiej wizualnie, sędziowie chyba biorąc pod uwagę, że grappling w lekkich wagach jest po prostu niszczący, a strikerzy nie dają sobie rady sędziowali galę pod uderzających, bo tak samo wyruchany został mullarykey z ziamem, typ nim rzucał i przegrał, bo gość sobie wymyślał highkicki, które nawet nie trafiały, zresztą guram też więcej middlami mógł ubijać gamrota, zamiast kombinować jakieś obrotówki, mateusz słabo przygotowany taktycznie kompletnie nie wykorzystał #bjj które mimo, że sam trenuję po raz kolejny okazuje się zwyczajnie słabe w #mma żeby to miało sens to trzeba skupiać się tylko i wyłącznie na ucieczkach i sweepach, utrzymywaniu pozycji z góry, o walce z pleców lepiej zapomnieć, pomijam tą bekową sytuację jak guram próbował gamrota na omoplatę łapać xddddd to jest chyba najgorsze poddanie w całym tym sporcie i wejdzie raz na milion prób, gamer silniejszy fizycznie, a guram inteligentniejszy, nawet po obaleniu wciskał się na siatkę, a gamer zamiast bić to kombinował, może jednak borys to nie jest najlepszy wybór do narożnika, ogólnie to wierzę w mateusza i uważam, że się odbije, ale będzie ciężko walczyć w dywizji lekkiej z takim sztabem, att wydaje się jedynym rozwiązaniem, dla debili, którzy radzą zejście do piórkowej xdddddddddddd ortega, kz, holloway, zabit, barboza, volkanovski - powodzenia życzę eksperci #ufc
  • 6
@na-spokojnie szkoda, że tak słabo wychodziła kontrola po obaleniach, guram silniejszy fizycznie. Jakby nie deski na początku drugiej rundy byłaby pewnie wygrana, ale dobrze. Bardzo dobrze. Nie ma zera z tyłu rekordu, presja -1000 i ciśnie dalej. Przydałoby się też poprawić stójkę - na minus kontrola dystansu, za dużo kopnięć do niego dochodziło, sam się naraża na kontry przy kopnieciach, które sygnalizuje no i absolutnie brakuje siły ciosu, a umówmy się Mateusz
@anotherguy: kopanie to wgl mateusza najsłabsza strona, dobrze jakby chociaż lowy mocne ogarniał, gamrot moim zdaniem silniejszy od gurama, siła ciosu niewielka, liczę, że postawi wszystko na grappling, bo w stójce będzie bardzo ciężko się przebić