Wpis z mikrobloga

@pwl_: hakierstwo czy błąd? dziwnie się tłumaczą, ale skoro grażyna kupiła ręcznik kosztujący 15zł za 1zł to ma go dostać inaczej to oszuści!!
  • Odpowiedz
@pwl_: ja tam nie widze nic zlego w tych komentarzach. Gdyby sprzedajacy napisal blad cenowy przepraszamy nasza wina, jest nam przykro ale nie zrealizujemy zamowien bo padniemy na ryj z taka strata, zapewne #!$%@? sie tylko faktyczni janusze.

A tak zobacz co ludzie pisza:
- podostawali maile copy paste, raz o recznikach, raz o telefonie (z reszta w odpowiedziach na komentarz sprzedajacy kilka razy tez cos pisze o cenie 330zl)
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Masz rację, sprzedawca to też janusz marketingu skoro w taki sposób radzi sobie z własnym błędem. Ale czy Tobie przyszłoby do głowy zrobić zakup na takiej aukcji? Przecież od razu wiadomo, że to błąd i będzie anulowane.
  • Odpowiedz
@pwl_: Typowe polactwo, niestety - sprzedający popełnił błąd, zdarza się. Obstawiam, że nawet gdyby inaczej zareagował to i tak dostałby same negatywy. Kupujący mało kiedy są w stanie zrozumieć takie tematy, przecież oni błędów nie popełniają...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vicentee: @pwl_: A skąd ktokolwiek ma w takiej sytuacji wiedzieć czy to błąd czy promocja? To nie jest telefon warty 500zł wystawiony za 5zł, tylko jakieś ręczniki papierowe za 14zł wystawione taniej. Równie dobrze mogła to być wyprzedaż albo sklep chciał sobie nabić komentarzy oferując niską cenę. Nie raz w wielu różnych miejscach kupowałem rzeczy na wyprzedaży za ułamek pierwotnej ceny - miałem wtedy nie kupować, bo może
  • Odpowiedz
Typowe polactwo, niestety


@vicentee: to nie tylko mentalność Polaka, wiele narodów ma taką mentalność ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Dziwne jest tylko to, że w Polsce każdy każdego tak nazywa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pwl_: niestety tak to wygląda. U mnie babka kupiła przedmiot za 35,99 zł. Walnąłem literówkę i miało być 359,90. Teraz się z #!$%@? przepycham, proszę tłumaczę, oferuje ze zniżka zakup. No #!$%@? jak grochem o ścianę.
  • Odpowiedz