Wpis z mikrobloga

Też mi się zdarzyło, że otworzyłem skrytkę zdalnie w tym samym momencie co jakaś dziewczyna klikała na panelu paczkomatu i podeszła do mnie mówiąc "przepraszam, ale to moja paczka", no i musiałem jej pokazać, że jednak nie i co to za magia za tym stoi :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cluer: @Lucar: w czwartek przy odbieraniu przesyłki z paczkomatu ktoś akurat za mną otwierał paczkomat zdalnie i wyświetlił się na panelu komunikat "paczkomat chwilowo niedostępny" więc nie ma możliwości, żeby w tym samym czasie co otwieracie zdalnie ktoś wpisywał kody na panelu.
  • Odpowiedz
@Putrid: Kiedyś otwierając zdalnie paczkomat jakaś Grażynka zwrocila mi uwagę, że nie czekałem na swoją kolej to powiedziałem jej grzecznie, żeby wezwała policję z tego powodu i sobie poszedłem.
  • Odpowiedz
@potatowitheyes: @potatowitheyes: mówię o sytuacji gdy ktoś stoi przy paczkomacie i gapi sie w panel. Nie wiem czy już wpisał kod czy typróbuje zrozumiec jak to działa.
Kiedy ja otworzę zdalnie, w tym momencie Janusz sie ożywia - widac myśli , ze otworzył sktrytke telepatycznie i siega do mojej skrytki. Pół biedy jak jest gdzieś daleko. Ale jak jest blisko to Janusz wsadza tam łapę.
  • Odpowiedz
  • 34
@Putrid Ja ostatnio widziałem że Pani pierwszy raz paczkę z paczkomatu odbierała, gadała z kimś przez telefon kto jej tłumaczył co ma robić. Krążyła obok panelu ale nic nie klikała, tylko gadała przez telefon. Otworzyłem skrytkę będąc za nią a ta do telefonu:
- Czekaj, otworzyło mi się coś! xD
Myślałem że jebnę xD
  • Odpowiedz
@Putrid: Jedna Grażyna otwierając zdalnie swoją paczkę prawie jebła mi w głowę skrytką, od tamtej pory poczekam aż ktoś odejdzie od paczkomatu i wtedy otwieram zdalnie żeby nikomu krzywdy nie zrobić XD
  • Odpowiedz
@Putrid: Idiotka, chociaż z drugiej strony ostatnio prawie skasowałem jakąś #ladnapani przy zdalnym otwieraniu( ͡° ͜ʖ ͡°)
No, ale trudno, trzeba było ściągnąć apkę to by prawie nie dostała w twarz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz