Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends

Jak mam wyjść z tego głupiego silvera gdy ciągle trafiam takie drużyny? Człowiek robi co może na midzie ale nie da się wygrać kiedy Twój bot robi 0/9, a u przeciwnika same smurfy. Mój adc wywala się 2v2 a potem spamuje na chacie że jg dif. I tak non stop, no po prostu się nie da. Zaraz jakiś diamond napisze, że każda gra w silverze jest do wygrania ale ja już nie wiem co robić kiedy ciągle jestem 1v9. Mój ostatni mecz pic rel
mimp - #leagueoflegends

Jak mam wyjść z tego głupiego silvera gdy ciągle trafiam t...

źródło: comment_1602933102KNaBBWXDQEPOjMweboetnZ.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@mimp: Wbiłem Golda bez większego problemu Teemo supportem. Robisz się pod AP i max CDR tak aby kontrolować mapę.

Przy okazji zostawiła mnie kobieta z którą byłem prawie 4 lata bo więcej czasu poświęcałem na grę.
  • Odpowiedz
  • 1
@mimp Ja gram na supporcie, i zauważyłem że najlepszą technika jest totalne nieufanie swoim towarzyszom gry, dlatego gram postaciami które same mogą wygrać jak Lux czy Veigar (tak Veigar na supporcie), większość gier mam wygranych mimo iż spotykam się z komentarzami "nie bierz tego, będziesz mi kille gradl" itp. spróbuj zagrać na midzie czymś co jest mega op, i może wycarrowac cała drużynę
  • Odpowiedz
@mimp: Moje dwa ostatnie rankedy: 1. Adc pickuje Yasuo i co chwilę umiera, kończąc ze statkami 1/15 2. Mój mid robi staty 3/8 i na 13 lvlu idzie afk, ale i tak gra byłaby wygrana gdyby tylko z nami pozostał, bo walczyliśmy do samego końca, po prostu brakło nam tego piątego gracza. #!$%@? golda, w poprzednim sezonie miałam platynę 1, a w tym g3 i nie idzie z tego gowna się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mimp: idź na jungle. Przynajmniej 5 lat temu udało mi się wygrać 12 gier pod rząd grając xinem i fidlem na tej pozycji i wyszedłem. Zaraz po wyjściu usunąłem grę z dysku xD
  • Odpowiedz
@mimp: Po 3 latach przerwy rozegralem okolo 14 meczy. W 12 mialem przynajmniej 1 afk i 1 feedera. Odinastalowalem. Szkoda nerwow, gra sie po to zeby sie zrelaksowac a nie wnerwiac. Nie gralem przez 3 lata i bylem jedynym ktory wygrywal linie i jeszcze bylem wyzywany ze nie wbijam 2 vs 5. Patologia.
  • Odpowiedz
@mimp: Opie zbierałeś wszystkie killki, żadnej asysty nie masz a oni tak, każdy. Czyli nie jesteś ultra prograczem tylko kserem. Tak wynika ze statystyk . I nie płacz, pokaż lepiej DMG na przyszły raz, a nie statystki...
  • Odpowiedz