Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki miał ktoś może problem z Forza Horizon 4?
Pobrałem sobie na pc, bo jest w gamepassie, usiadłem rano żeby zagrać, uruchomiło się git, menu działa
Jak przechodzę dalej gra zaczyna się ładować, dostosowywać ustawiania
Po chwili pojawia się szary ekran i wywala mnie do pulpitu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Cały dzień z tym dzisiaj walczyłem, przejrzałem mnóstwo poradników i żaden nie pomógł :(
#gamepass #xbox #fh4 #forzahorizon4 #problem #windows10
  • 8
  • Odpowiedz
@Fleryr A sterowniki do karty graficznej są aktualne? Może podaj konfigurację komp bo tak to jest zgadywanie co tam jest nie tak. Druga opcja to coś nie tak z systemem, weź proszę zobacz czy jest aktualny. Trochę roboty jest ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RitmoXL: Windowsa aktualizowany dzisiaj, miałem tę wersję 1909, teraz zaktualizowałem do 2004 (nie wiem czy potrzebnie)
Sterowniki do karty również aktualne
Laptop MSI GL75 95
GTX 1660ti 6gb
I7 9750H
  • Odpowiedz
@Fleryr Zanim zaczniesz to robić sprawdź jeszcze raz sterowniki. Zrób też takie sprawdzenie jaka kartę w systemie masz ustawiona jako preferowana. Ustaw kartę domyślna na dedykowana. Nie integre Właśnie na tej zintegrowanej potrafią być jaja.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fleryr wiem że pora pozna, ale u mnie był problem z nakładka RivaTuner
Wyłącz wszystko, co może cokolwiek pokazywać na ekranie FH, zabezpieczenia UWP są wybredne pod tym względem
Sprawdź MSI afterburner, RivaTuner, geforce experience, discords, twitch's czy cokolwiek jeszcze masz a dodaje jakieś rzeczy na grę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yaggar: format systemu zrobiłem jeszcze wczoraj i pobrałem forze na czysty komputer teraz, zaraz zobaczę czy działa
  • Odpowiedz