Wpis z mikrobloga

@jordan2320 nie mam nic personalnie, rozumiem nawet chęć zwycięstwa, wiedzę też szanuje ale naprawdę obejrz to sobie z boku, spójrz na swoje reakcje, normalnie pilnujesz tych regulaminów i ludziom sekundy wyliczasz jakby życie rodziny od tego zależało
Niby kiedy wyliczyłem te sekundy? To już się stało taką legendą, że zaczęło żyć własnym życiem, jak rozwalanie stołów czy pokazywanie brzucha. Nawet dzisiaj chłopaki z PS mieli większą spinkę. Poza tym, wiesz - ty się spinasz, że gość się spina w internetowym programie, więc nawet jeśli, to jesteśmy siebie warci :)
nie spinam się tylko luzno wyraziłem swoje zdanie pod odpowiednim hasztagiem na portalu że śmiesznymi obrazkami, gdzie tu w ogóle spina? Dziś momentami tak pilnowałes red. Wasowskiego że chyba do teraz czuje na sobie twój wzrok, generalnie też to taktuje jako legendę żyjaca swoim życiem, ale konkretnie dziś mi się to po prostu mocno rzucilo w oczy stąd taka opinia po tym odcinku, a oglądałem wszystkie i nie pisałem tego po żadnym
@jordan2320: Cze Mateusz, nie zawracaj sobie bani tym, z czego żartują sobie piętnastolatkowie na jakimś podrzędnym portalu xD Nawet jakbyś się spinał jak Góralski w nieadekwatnych ku temu momentach - internauci mają taką zdolność pompowania się nawzajem i z igieł robią widły, a z wideł igły.