Wpis z mikrobloga

  • 316
Poszlam dzis z rachunkiem do pani kelnerki, bo nie doliczyla mi tartaletki za 10zł.
Wyglądała na zaskoczoną ( w sensie kelnerka, bo tartaletka wygladala pysznie)
  • 30
  • Odpowiedz
@kt13 mi w żabce jakiś czas temu kobitka czegoś tam nie doliczyła za ok 5 zł, jak jej powiedziałem to nie widziałem dawno takiej wdzięczności i to za niecałe 5 zł :D opłacało się
  • Odpowiedz
@kt13: Pfff, zamawiałem żarcie na wynos, wyszło koło 60 zł, transport z knajpy a nie jakieś czarnusze/ukraińskie glovo czy paklski ubereats i typ mi wręcza pakę, po czym zbiera się do wyjścia.

-A zapłata?

-A nie zapłacił pan?

-No nie xD Mam przyszykowane. Wie pan, mogę nie płacić, ale to panu polecą za to xD

-A to nawet nie wiedziałem że niezapłacone xD

Typ trochę zdębiał xD ale nie darowałbym sobie
  • Odpowiedz
@kt13: szacun. Moja historia: portal z cashbackiem przyznał mi nienależny zwrot (15 zł) za zakup, który oddałem do sklepu. Zareklamowałem transakcję. Reklamacja odrzucona, zwrot podtrzymany (°°
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kt13: a wyobraź sobie że pracowałam w kantorze i jak to ja strasznie rozkojarzona osoba raz wydałam klientowi za dużo o 1500 zł a drugi raz klientce o 2600 zł ( ͡° ʖ̯ ͡°) jednak raz gość odniósł mi 500 euro co po części przywróciło mi wiarę w ludzi jednak j tak mi smutno. Bo jak to tak ktoś dostał za dużo o kilka tysięcy które się
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zosiasamosia1 ja kiedyś stojąc za barem wydałam komuś za dużo o 50zł Nie oddał Ale aż takie kwoty u nas nie latały, na szczęście, bo by mi cala wyplate upierdzielili
@przegrany_przegryw @zosiasamosia1
Mam to samo z chinczykami z aliekspress jak paczki mi przychodza w koncu po 4 miesiacach, a oni juz nie odpisuja :(
@tellet no jaha, ulubionej knajpy nie mozna wydymać
  • Odpowiedz