Wpis z mikrobloga

Polecam zamówić z kodem OS6ZLGA ! ilość paczek zawsze jest taka sama bo są te początkowe filmiki itp. -15 zł na iqosa i trzy paczki od razu, A jeżeli jesteś ze śląska mam na sprzedaż Iqosa 2.4+ biały lub różowy nowy w folii za 90 :)
@Koparecz: z kodem AFGTFE7 (do wykorzystania zarówno na stronie jak w sklepie stacjonarnym)
iqos 2.4+ - 135 zł + 3 paczki + dwa kody (1+2 kupujesz jedna paczke dwie gratis i 1+1)
iqos 3 multi 215 zł + 3 paczki + dwa kody (1+2 kupujesz jedna paczke dwie gratis i 1+1)
w 2.4 + mozesz użyć 20 wkładów ale czas oczekiwania pomiedzy jednym a kolejnymi to ok 4 min
w multi
Chciałbym przedstawić wam promocję (oczywiście post nie ma zamiaru namawiać do palenia, lecz oszczędzić trochę zdrowia) na system podgrzewania tytoniu IQOS. Część osób z Was na pewno o tym słyszała, a część pewnie nie. Dlatego opiszę co i jak... :

IQOS - to nowy sposób używania tytoniu. To wszystko, czego oczekujesz od tytoniu, bez tego, co zawsze Ci przeszkadzało.
Bez typowego dymu. Bez popiołu. Mniej zapachu.

IQOS to największy przełom w branży
@Koparecz: Ja mam na sprzedaż nowego Iqosa 3 duo za 260 zł. Jak skorzystasz z linku polecającego https://polecam.iqosclub.pl/polecam?a=WQR6NO to otrzymasz 3 paczki heetsów gratis i -15zł na dowolnego Iqosa i możesz kupić stacjonarnie albo umówić się z konsultantem; do mnie przyjechał w godzine. Za dołączenie do Iqos Club - musisz to zrobić stacjonarnie albo przy konsultancie, dostaniesz kolejne kody na 4 darmowe paczki.
Kod:
26ONE9A -15zł na każdy model + 3 paczki Heets + 3 w cenie 1 paczki Żabka + IQOS CLUB (program z korzyściami) na iqos.com lub w salonie oraz u przedstawiciela.