Wpis z mikrobloga

@Boa_ksztusiciel mam playseat challange i zero porownania z innymi wiec opisze swoje wrazenia. Zero minusow ;) po prostu. Po jego cenie nie spodziewalem sie fajerwerkow a zostalem milo zaskoczony. Po prostu nie ma sie do czego przyczepic. I na duzy plus rozmiar zestawu po zlozeniu ;)
@wirtuozik: Właśnie byłem nastawiony na zakup playseat ale nie ma on mocowania do shiftera. Najwyżej kupie z Chin uchwyt (niestety kawałek plastiku - 150 zł)
Ten fotel next level racing jakoś do mnie nie przemawia po obejrzanych recenzjach
@Boa_ksztusiciel ja nawet nie bralem pod uwage innej opcji niz playseat challange z uwagi na bardzo dobre recenzje i chyba najnizsza cene na rynku. Ma jeden minimalny minus - przy otwieraniu stojaka z kierownica trzeba zwracac uwage czy stopka stabilizujaca z boku jest rozlozona do konca bo inaczej calosc moze poleciec na bok i kierownica zostanie zniszczona. Zalaczam obrazek ilustrujacy o ktory element chodzi ;) no i musialem powiesic telewizor nizej, jego
wirtuozik - @Boa_ksztusiciel ja nawet nie bralem pod uwage innej opcji niz playseat c...

źródło: comment_1603027884tI22Yt4uWZ8Ft7PswwTD8A.jpg

Pobierz