Wpis z mikrobloga

@TakiTaki: mi kiedys wszystkie 4 przewody zaplonowe pozarla, z czego 2 byly przezarte na pol a jeden ledwo sie trzymal

Odpalil i 8 kilosow ujechalem bo musialem, ale #!$%@? starym majonezem, sama siarka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TakiTaki: jak masz psa albo cos to wez sobie w skarpete czy cos pakuj siersc i wymieniaj co jakis czas

ja wkladam takie najtansze kostki do kibla marki kremowka z gownem, ale jak sie po nocy podchodzi do samochodu od przodu to czuc kiblem z pkp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
... za każdym razem kuna... ale nic nie robią tylko czekają siedzą w krzakach i kombinują jak się tam dostać i jak wyżreć... ciekawe że takie rzeczy pojawiają się w samochodach które stoją w garażach... pewnie też kuna z zamkiem do kłódki...zamiast od a do z opisać sytuację dodajesz obrazek i co to może być.. kuna w UFO.
  • Odpowiedz
@nudziarz123: kombinuja zeby wejsc tam gdzie cieplo, jak kuna ci wlazla to mogla wejsc i 10 godzin wczesniej i siedziec w cieplym garazu a jak wjedziesz rozgrzanym samochodem to cyk pod maske bo tam cieplutko
Zdarza sie ze wchodzisz do samochodu odpalasz i mielisz sobie silnik bo kot albo kuna ci sie wkrecila w rozrzad. Wujas tak zmielil kune w skodzie favorit kiedys XD

Ja z kolei zazwyczaj zostawiam samochod
  • Odpowiedz
@Norskee ... ale ja o tym doskonale wiem że zwierzęta czasami wchodzą... ale nie kurczę za każdym jednym razem...a doskonale znam przykłady z życia kiedy takie osłony różne po prostu szlag je trafiał zarówno od starości zarówno od eksploatacji mimo wszystko czasami na przykład puściło jakieś mocowanie duperela i osłona potrafiła się wsunąć i się przepalić potargać itp...natomiast śmieszy mnie że za każdym razem tutaj na wykopie to popularne zwierzę to
  • Odpowiedz