Wpis z mikrobloga

Fajna passmapa - widać zejścia po piłkę Lewego. Góralski z największą liczbą podań progresywnych, Lewandowski z najlepszą progresją (? brak mi dobrego słowa po polsku) piłki. Reca często oddający piłkę Bednarkowi...

ktoś ostatnio eksperymentował z passmapami gdzie podania są ważone przez xT, jak wykombinuję jak scrapować whoscored to być może kiedyś coś takiego będziemy mieli dla mecżów repry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pilkanozna
#reprezentacja
tyrytyty - Fajna passmapa - widać zejścia po piłkę Lewego. Góralski z największą licz...

źródło: comment_1602837476IXXMPseMj7VuK1lfo96QnO.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: w kontekście politycznym (progressive -> postępowy) tak to tłumaczę, ale nie wiem czy postęp pasuje w kontekście fizycznym - jestem upośledzony językowo, ale jak widzę słowo postęp to mam na myśli wiedzę a nie fizyczną zmianę położenia, więc postęp mi nie pasuje xd
  • Odpowiedz
@czarny_matt94: W momencie kiedy zaczynał pracę u Fergusona miał już 50 lat. Całą swoją kerierę trenerską był produktem portugalskim.W latach 80. napisał kilka książek branżowych o organizacji taktycznej m.in. Para uma teoria de ensino/treino de futebol czy Estrutura e organizacao dos execicios de treino em futebol. Jest produktem szkoły portugalskiej i sam te szkołę tworzył.
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: @czarny_matt94: Ten Queiroz to jednak wybitny pechowiec jest, jak dla mnie.

Po sukcesach z młodzieżówką objął pierwszą reprezentację zbyt wcześnie, by to złote odpowiednio wykorzystać i to wyhamowało jego karierę.

Potem zwolniony z RPA przed Munialem
  • Odpowiedz