Wpis z mikrobloga

@Prostozchin: Nieużywalny sprzęt jest nadal nieużywalny. Kiedyś niestety dawałem im szansę, teraz omijam z daleka. Dopiero rok pracy z chińczykami uświadomił mi, że to nie pojedynczy przypadek a ich podejście do tworzenia produktu. Oni potrafią być tylko odtwórczy i to w nienajlepszym słowa tego znaczeniu.
@lastro: Głównie o oprogramowanie, które ledwo zasługuje na miano PoC. To jest wręcz dramat pod względem obsługi i stabilności, nie wspomnę o tym, że nie istnieje u nich w zasadzie coś takiego jak subsystem, niby jedna marka ale wszystko z innej parafii. Tak więc szczotka do kibla będzie ok ale byle kamera to już fajnie wyglądające zestawienie podzespołów nijak mające się do użyteczności. Cena nijak nie rekompensuje traumy z używania tego.
@lastro: Model czego? Kamery miałem 3 w tym dwie sportowe/action, została mi samochodowa tylko dlatego że bodajże nagrywa ale wielkiego zaufania do nie nie mam. Miałem też przez chwilę jaką domową z rotacyjną głowicą. Oczyszczacz na szczęście jeszcze działa ale sposób w jaki wyślili konfigurację to jakaś kpina, sam soft to też żenada aczkolwiek ponoć wersja chińska jest lepsza. Planowałem kupić wagę ale jak zobaczyłem, że do jej obsługi będę potrzebował