Wpis z mikrobloga

@Koshnei: a ja bym polemizował z przedmówcami, żebyś z powodu na czyjeś doświadczenie nie skipował swoich etapów w życiu, pragniesz czegoś to się tego nie wstydź, możliwe, że ta dziewczyna nie da Ci tyle szczęścia ile sobie wyobrażasz, ale do #!$%@? pana jak sobie to wyprzesz bo koledzy z neta tak mowili to bedzie to za tobą ciągle chodziło. Ja czuje podobnie co Ty i właśnie poznałem świetną dziewczyne na
  • Odpowiedz
Znudzi się po 3 latach


@Sebastian_II_Mordeczka: zinterpretuje ten fakt dla zagubionego mireczka: aż po 3 latach. Po 3 latach wielu miłych chwil, setek namiętnych zbliżeń, wzajemnej pomocy, posiadania kompana do wyjazdow w wakacje itp i ok może się okazać, że to nie jest święty grall sensu życia wtedy ale dzisiaj podtrzymujac na duchu kolege tym faktem warto wspomnieć że żeby do tej samej konkluzji (dupy to nie wszystko) doszedł on
  • Odpowiedz
z dziewczyna bedziesz tak sano samotny

Jak nie jestes sam ze soba szczesliwy, to zadna dziewczyna tego nie zmieni. Jak ci sie jakas uda poznac to zaraz to popsujesz, bo szczescia nie buduje sie na 2 osobie, tylko w swojej glowie


@WiktorekS: ja właśnie przechodze trzecią drogę: wiem, że moja dziewczyna nie rozwiąże moich problemów życiowych, ale jest bardzo supportująca i dzięki temu mi jest łatwiej odkryć źródlo swoich słabości,
  • Odpowiedz
@Koshnei: podam ci przyklad jak moja dziewczyna mi pomaga w ogarnieciu mojego #!$%@?: jestem dobrze zarabiajacym programistą (2/3 drogi do 15k) ale czuje że już daldj nie zajde bo mnie tu siły nieczyste doprowadziły - przekonanie że można być kochanym tylko za wielkie osiągnęcia które mi zostało zapisane podczad dojrzewana w dysfunkcyjej rodzinie gdzie był miło wtedy jak przynosilem zwyciestwa do domu wygrane w konkursach i olimpiadach. Przez to jak
  • Odpowiedz
@NaopaK: czego nie ma? Chęci na namiętny seks a wcześniej gorące czułości z kobietą, która nie jest roszczeniowym przechodzonym karyńskiem i go kocha i suportuje? Obydwaj mamy, ja mam dziewczyne wpisującą się w to marzenie od miesiaca zaledwie a wczesniej długo była pustka a prace mam dzięki #!$%@? i tyle a tak to jesteśmy tak samo ludźmi
  • Odpowiedz