Wpis z mikrobloga

Nie mogę iść na basen, ani na siłownię. Mój ojciec 6 godzinę czeka w karetce pod SORem z dusznościami, mama nie może doprosić się testu, bo wprowadzono limity. Bar mojej siostry upadł, bo największe zyski generuje po 23, a szargier dostał karę administacyjną 15k jak poszedł przeciwko temu zaprotestować...

MIMO WSZYSTKO DUDA, ŻEBY LEZBY NIE MOGŁY SIĘ POBRAĆ!!111

#silownia #lgbt #heheszki #bekazpisu #basen #medycyna #neuropa
Radek41 - Nie mogę iść na basen, ani na siłownię. Mój ojciec 6 godzinę czeka w karetc...

źródło: comment_1602800877gVGVYpTclCr7JDgkEZY3Gk.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Radek41: Myślisz, że to przez to potężne środowisko Marka Miśko? Btw. też wymyślę takie pseudoemocjonalneargumenty za tym, żeby głosować na Dudę(choć na niego nie głosowałem)
  • Odpowiedz
Nie mogę iść na basen, ani na siłownię. Mój ojciec 6 godzinę czeka w karetce pod SORem z dusznościami, mama nie może doprosić się testu, bo wprowadzono limity. Bar mojej siostry upadł, bo największe zyski generuje po 23, a szargier dostał karę administacyjną 15k jak poszedł przeciwko temu zaprotestować...


@Radek41: No wszystko super, ale gdyby wygrał Trzaskowski to przecież było by tak samo więc ten wpis nie ma sensu.
  • Odpowiedz
byłoby już rządu pisowskiego, bo Kaczyński powyrzucałby Ziobrę i Gowina(to w szczególności) zamiast dzielić z nimi stołki


@BigBadBootyDaddy: A jakiś argument? Wcześniejsze wybory? Tj Kaczyńskiego 2007 rok nic nie nauczyły? Przecież w nowych wyborach ani z Ziobrą i Gowinem, ani tym bardziej sam 3/5 by nie osiągnął. Jak Trzaskowski by wygrał to Kaczyński oddałby po prostu władze? Dla mnie brzmi to jak myślenie życzeniowe.
  • Odpowiedz
@Radek41: Rozumiem opie że uzalasz się że nie przeszedł Bosak do drugiej tury i żałujesz że nie rządzi konfederacja, bo to jedyne środowisko które jest anty restrykcyjne. Przypomnę że KO gardlowalo że PiS chce wszystkich zabić i powinni robić jeszcze większe obostrzenia. Poza tym mają większość w Senacie i nic się tam nie dzieje.

Jeśli mówisz o Trzaskowskim to XD
  • Odpowiedz