Wpis z mikrobloga

Jak wy w tej fifa gracie w obronie. Za #!$%@? w świecie nie mogę tego rozkminić. Używam X czy też L2 ale każdy mnie obchodzi jak chce a na A coś ten pressing kiedyś działał inaczej. #fifa21 #fifa
  • 5
  • Odpowiedz
@Ricx trzymaj na raz L2 i r2 i nie używaj pressingu, wtedy będziesz biegł sprintem i będziesz skierowany zawsze twarzą do rywala, przez co będziesz jak jakaś tarcza, i jak tak będziesz za kimś chodził to zbliżaj się coraz bardziej i bardziej i wtedy klikaj odebranie piłki i 99% takich akcji się uda no chyba że gościu biegnie jakimś kolosem to może mu tą piłka się przy nogach utrzymać dużo się przelaczaj
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Undying w FIFA 20 nie grałem ostatnia to była 19 i tam jakoś inaczej w tej obronie było. Tutaj atak jest ok a Def leży i kwiczy mimo że mam nawet spoko ekipe. Odbierasz piłkę rozumiem że na strzał tak
  • Odpowiedz
@Ricx tak, na strzale, ja ostatnia Fifę to grałem 17 i jest mega różnica trzeba samemu sterować praktycznie obroną plus są jakieś nowe funkcje żeby napastnicy wybiegali a ja tego jeszcze nie ogarniam i też zdarza mi się oberwać, w division rivals wylosowalo mnie do dywizji 3 i tak przegrałem z 20 meczy pod rząd i siedzę w dywizji 5, ale ciągle przegrywając miałem ochotę się pochlastać
  • Odpowiedz