Wpis z mikrobloga

A kim mam przyjemność (ksywka:) ) ? Właśnie nie jestem w temacie, życie tak goni, że jedyne co mnie łączy ze sceną to przywoływanie wspomnień przez słuchanie muzyczek z komody na YT. Zbieram sie juz n-ty rok do napisania czegokolwiek, ale totalny brak czasu...
O kurde fajnie sie to czytało, dzięki. Na mnie chyba jeszcze nie pora :) Ta gierka Robo Jet Action wygląda zajebiście. Jakiś patronat macie nad nią, czy co ? Bo widze jako osobny link na stronie.
@the_michael: A to chyba nie widziałeś wcześniejszych materiałów. Carrion chciał przedstawić programowanie w KickC na C64. Zaczął robić malutką gierkę w tym języku (powstało 5 filmów). Projekt rozwinął się w pełnoprawny tytuł, który teraz czeka na wydanie :)
Rzuciłem okiem na te filmiki, podziwiam gościa. Widać, że ma duży sentyment do komody. Aż se w duchu postanowiłem, ze dla uczciwości obejrze wszystkie, ale od rana #!$%@? w robocie , z dzieciakami, bo są na zdalnym, wiec siedze z nimi i juz widze, ze nie ma szansy... On tam chwile pokazywał jakiś debugger na PC, na którym mozna sobie zoomować pamięć do poziomu bitów. Rozwaliło mnie to, pojęcia nie miałem, ze
Hehe,może być i tak, małymi dawkami:) Ja już od trzech lat oglądam produkcje które powstały jak odszedłem. Czyli pomiędzy 1996 a 2017. Świetna zabawa.. a filmy proponuję oglądać w prędkości x1,5.