Wpis z mikrobloga

Słucham sobie teraz Ich Troje i #!$%@?ło mnie, jak to Polacy muszą się wszystkiego wstydzić i wszystko krytykować. #!$%@?, ta nacja jest tak spętana strachem, czy czasem nie słucha czegoś żenującego, czy czasem kumpel nie spojrzy krzywo, że musi pluć na lewo i prawo, choćby na wszelki wypadek. Wszystko gówno, tylko #metal ultimate. A jak słuchasz takiego smutnego, najlepiej z ludźmi poprzebieranymi za diabły, to dopiero jesteś fajny. Ewentualnie klasyczny #rock, bo docenili na Zachodzie. Tu nie ma odważnych ludzi, tylko zapatrzeni na zagranicę i swoje otoczenie, które #!$%@? powie im, czego mogą słuchać a czego nie. Łoo, #!$%@?, Polska muzyka współczesna to gówno, kiedyś to były teksty, Bitelsi, Obla-di, obla-da choćby. Jakiś Podsiadło próbuje się wybić? Za nogi go, #!$%@?, dość pipczenia dla nastolatek. Słuchanie "ambitnej" muzyki to całe jestestwo polskiego młodego człowieka, to jego poczucie własnej wartości. A jak nie z kim ponarzekać na polskich wykonawców, to komentarz na #lastfm. Niech wszyscy widzą, jaki wysmakowany muzycznie pan jestem. A tak naprawdę to niewolnicy strachu, ludzie ograniczeni, mentalna gimbaza szukająca akceptacji grupy i mentalna patola, czująca się dobrze tylko z perspektywy siły i tępienia innych. Ha tfu!!!!1one
#muzyka ##!$%@? #niepopularnaopinia
  • 1
Polska muzyka współczesna to gówno, kiedyś to były teksty, Bitelsi, Obla-di, obla-da choćby. Jakiś Podsiadło próbuje się wybić? Za nogi go, #!$%@?, dość pipczenia dla nastolatek. Słuchanie "ambitnej" muzyki to całe jestestwo polskiego młodego człowieka, to jego poczucie własnej wartości. A jak nie z kim ponarzekać na polskich wykonawców, to komentarz na #lastfm. Niech wszyscy widzą, jaki wysmakowany muzycznie pan jestem.


@lunaexoriens: Dziwisz się ? Pamiętam w podstawówce lata 06-09