Wpis z mikrobloga

  • 2720
Dobrze ze zamknęli silownie a zostawili otwarte kościoły. Wiadomo przecież, że na siłowniach ćwiczą starsze, schorowane osoby, a w kościołach komunie zjadają na masę zdrowe, wysportowane osoby.

#bekazpisu #silownia #mikrokoksy
  • 49
  • Odpowiedz
@wojskowy-onanista1: W Jastrzębiu. Przestrzegali i to widziałem. Nawet jak już było wakacyjne zluzowanie to było mniej ludzi, każdy w mase, komunia na rękę od jednego księdza a drugi dla tych co do ust. Przed wydawaniem dezynfekcja rąk itp. Nawet słyszałem już narzekanie, że w kościele dalej zakazy i restrykcje, że maski, że trzeba trzymać odległość. Na szczęście tu nie potrzeba karnetu i możesz chodzić tam gdzie przestrzegają zasad. W każdym
  • Odpowiedz
@LimiL8:

W Jastrzębiu.


Nie pytałam, gdzie byłeś. Pisałam, gdzie byłam ja.
Co z Tobą jest nie tak? Cieszę się, że tam przestrzegali, ale tłumaczę Ci, że są parafie, które to miały w nosie. Nie przestrzegaly zarówno maseczek, jak i dystansu oraz komunii na rękę, dawali doustnie.
  • Odpowiedz
@wojskowy-onanista1: Dokładnie były i pewnie będą takie parafie, miejsca pracy, rodzinne imprezy gdzie nawet minimum ostrożności się nie stosuje. Nie lubię ludzi głupich i nie odpowiedzialnych, którzy myślą tylko o sobie, a jak problem to siłownie są be, kościoły, MZK, restauracje. Później jak to źle, że coś zamykają/ograniczają (słusznie czy nie, nie oceniam na te chwilę) Mam kontakt z osobami starszymi, czeasem schorowanymi może stąd te moje obawy.
  • Odpowiedz
@biesy: nie wiem czy dobrze interpretuje rozporządzenie rady Poz. 1758 z 9 października ale tam nie ma nic o zamykaniu siłowni. Jedyne co znajduje to :
„7) na siłowniach, klubach i centrach fitness znajdowała się nie więcej niż 1 osoba na 7 m2 powierzchni dostępnej dla klientów, przy zachowaniu odległości 1,5 m, z wyłączeniem obsługi, przepisu ust. 3 pkt 1 lit. d nie stosuje się.„
Dot. To obszaru żółtego. A
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fluxi w rozporządzeniu nie wiem w komunikatach rządu jasno mowia o zamknięciu. Pewnie znowu maja syf w prawodawstwie ale moja paka jest zamknięta od jutra. Mimo ze konferencja premiera to nie akt prawny.
  • Odpowiedz