Wpis z mikrobloga

@borrow: Po 21 wirus zaczyna byc bardziej aktywny i zaraźliwy dlatego knajpy do 21 maja jak najbardziej duzo sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 8
Jak ja uwielbiam moje zajęcia praktyczne na studiach w wersji zdalnej jedyna szansa żeby dotknąć fajnych sprzętów nauczyć się korzystać z nich albo chociaż zobaczyć że istnieją i jak wyglądają zdalnie, czyli dostajecie gotowe pomiary piszcie sprawozdania ibpodstawiajcie do wzorów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@RETTEVER pwr już od tygodnia prowadzi wsystko zdalnie zajęcia praktyczne to chyba jedynie praktyki są a nie labolatoria, wgl śmieszna sprawa bo jako że mam programowanie i jest to laboratorium na pierwszych zajęciach było stacjonarnie i ziomek nie mógł do nas podchodzić więc musieliśmy siedzieć w sali podłączeni do teamsa żeby pokazywać swoje problemy XD Ćwiczenia na PWR od początku były zdalne ale tam głównie jest rozwiązywanie zadań ale laby czyli
  • Odpowiedz
  • 1
@RETTEVER to że jest coś napisane nic nie oznacza każda uczelnia ma swoją władze u mnie na wydziale nie zgodzili się na zmniejszenie liczby osób przy rekrutacji na zajęciach labolatoryjnych do 10/12 tylko mamy 15 i jescze chcieli likwidować mniejsze grupy i dorzucać do tych 15 osobowych więc byłyby jakoś 17/18 osobowe jeden spoko prowadzący wybił im to z głowy ale i tak po dupie dostał ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@Radiativ: a według mnie jest napisane, że 5 osób na jedną kasę, a na mszy to wychodzi 1 osoba na 4/7 mkw, bo to uroczystość religijna.

Edit. Sorry za drugą część, nie doczytałem komentarza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@borrow: takie pytanie z ciekawości, powiat wałbrzyski jest zaznaczony jako czerwony, ale nie jest wypisany żeby był czerwony, to jest czy nie jest? XD strefa schrodingera
  • Odpowiedz
@jmuhha: beka bo te nowe zasady np na uczelniach nie zmieniają absolutnie nic, dziś miałem laby wszyscy stłoczeni bo trzeba się srać a cały sprzęt którego nie można przestawić jest w jednym miejscu GG
  • Odpowiedz