Wpis z mikrobloga

@DejPlusika narzeczona miała wynik pozytywny dziś rano i sanepidu jeszcze ani widu ani słychu, a ja mam podobne objawy nie licząc węchu i nikt mi testu nie chce zrobić, bo na pewno mam, ale nie spełniam przesłanek xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fifithebest: Standardowo, u rodzinnego mnie zlali bo tak samo nie ma przesłanek, udało się zrobić test i pierwszy telefon od rodzinnego że teraz jestem pod ich ,, opieką" XD Niestety nie wiem co mógłbym ci poradzić, przesiedź w domu
@DejPlusika: z tym węchem to jest mega dziwne, wyciągałam z szafki wszystkie butelki z chemią (domestos, ajax do łazienki), czyli rzeczy, które mają bardzo intensywny zapach i nic, zero. Jakby ci ktoś dosłownie wyłączył zmysł. Przy katarze jest zupełnie inne wrażenie.
i co jak będą cie leczyć?


@creativ93: Pewnie nijak. Remedesvir czy jak sie tam to nazywa, dostaja wazne i wplywowe osobistosci, jak np. Trump. Reszta liczy na swoj organizm, do momentu az nie umiesz oddychac i cie podlaczaja pod respirator. Chociaz to tez nie jest remedium - po prostu zyskuje sie czas, by organizm jeszcze powalczyl z choroba.