Wpis z mikrobloga

@WuDwaKa: @L3stko:
ale zdajecie sobie sprawę, że on nadal ma zarzuty o podwójne zabójstwo i nielegalne posiadanie broni w stanie wisconsin, znieśli tylko zarzut nielegalnego posiadania bron w illinois, bo okazało się że karabin zdobył w wisconsin
  • Odpowiedz
@afc85: Jak akurat się odniosłem do tego w jego wpisie:

@Moderacja może jakiś banik za manipulowanie tytułem?

Tytuł jest 1:1 ze strony, więc jaki ban ma być?
oraz, że może mnie dodać na czarną listę.
  • Odpowiedz
Generalnie główny zarzut wobec niego jest taki, że sam celowo postawił się w sytuacji, gdzie ostatecznie musiał strzelać w samoobronie do ludzi. Zdaje się, że dzieciak od zawsze fascynował się bronią i marzył o tym, by zostać stróżem prawa i móc jej kiedyś użyć. Specjalnie pojechał w centrum największych zamieszek, gdzie zgrywał #!$%@?ącego bronią badassa broniącego porządku. No i w końcu się doigrał.

Trudno mieć mu za złe decyzje podjęte w samym momencie strzelaniny - atakowało go paru uzbrojonych bandziorów i musiał się bronić. Cały problem w tym, że mówiąc wykopkowym slangiem, po ch*j on się tam w ogóle wpie***lał.


@lewoprawo: pozwól że odpiszę tutaj, ale w tamtym wątku jest usuwanko.

Milicje obywatelskie w USA są przewidziane w drugiej poprawce
  • Odpowiedz
@lewoprawo: tak, w tej poprawce chodzi o każdego obywatela bez względu na płeć, kolor skóry, wzrost i wiek. W USA dzieci często dostają pierwszą broń na 7 urodziny.
  • Odpowiedz