Wpis z mikrobloga

Miruny! Kupuję swój pierwszy #iphone w życiu i padło na iPhone 12. Jutro o 14.00 wg strony #apple rusza przedsprzedaż i jako, że jestem zdecydowany a nigdy nie słyszałem o problemach z iPhonami na starcie, chciałbym już jutro go kupić. Oficjalna sprzedaż rusza tydzień później, 23.10.2020.

Jak go kupić, żeby na pewno dostać go w ten przyszły piątek? Wiadomo, że cały weekend czekania na nowy telefon to koszmar i stracony czas, żeby się nim pobawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skąd brać? Strona Apple? Cortland? Jakiś elektromarket? I dostawa do domu, czy odbiór w salonie?
  • 37
@noitakto: patrząc na to, że oficjalna sprzedaż ma być w piątek, mogę liczyć, że faktycznie dostanę go w piątek? czy jednak po weekendzie dopiero? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sayda: Nie wiem, ale sądzę, że po weekendzie, tak na logikę. Z doświadczenia wiem, że w pierwszych dniach stacjonarnie w Cortlandzie też nie było od ręki dostępnych iphone’ów. No i pamiętaj - tym razem musisz dokupić ładowarkę i słuchawki do swojego sprzętu.
@noitakto słuchawki i tak zawsze mam swoje. Ładować będę od MacBooka, bo ma wyłącznie porty USB c. Ale dzięki za ostrzeżenie :D chociaż zamiast kupić ładowarkę to kupię sobie kable z USB A, bo będzie tak prościej i taniej
@sayda: Powiem Ci szczerze ze moja siódemka to rzęch, ale warto poczekać na 1 recenzje obu wersji (mini i zwykła) za miesiąc, akurat na święta (i urodziny) kupię stacjonarnie bo nie ufam kurierowi który z wściekłości mi rzuci paczka :p
@ParanoidBumblebee: Dla mnie przesiadka nie była prosta ze starego HTC Desire na iPhone. Zupełnie inna filozofia używania telefonu, konfiguracji etc. Musiałem się posiłkować wiedzą znajomej biegającej już jakiś czas z ajwajem.
@spwasch no właśnie wszyscy znajomi i wszyscy w pracy praktycznie maja iPhony i każdy powtarza to samo - że najlepszą przesiadka życia i nie wyobrażają sobie powrotu do androida. Używam MacBooka w pracy i prywatnie i jest super, więc liczę, że telefon będzie tak samo dobry.

Mówisz, że wejście w niego jest aż tak ciężkie?
@noitakto obecnie mam OnePlus 7T Pro I on też nie ma :D nic nowego :D są przejściówki zawsze. Niemniej jednak, bezprzewodowe rzeczy są o niebo wygodniejsze, więc nie boli mnie to szczególnie :D
@spwasch dokładnie. Jestem techniczny, więc liczę, że sobie poradzę, ale fakt, że to inny system i będę pewnie musiał zmienić jakieś przyzwyczajenia.

To, czego już teraz się trochę boję to brak guzików od nawigacji, które są w androidzie, bo klikanie wstecz guzikiem, który zawsze jest obok prawego kciuka jest bardzo wygodne :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sayda: nie słyszałeś o problemach z iphonami? xD A nie słyszałeś o iPhone 4 czy 4 coś tam który gubił zasięg jak się go w ręku trzymało?
@Ramone nie słyszałem. Nawet jeśli tak było, to od wersji 4 do 12 trochę minęło i jeśli po drodze nic się nie działo no to nie czuję się szczególnie zagrożony :D