Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj moja partnerka była związana mocno sznurkiem, lubimy zabawy w klimacie krępowania. Od nocy do teraz nie ma czucia na małym fragmencie (między kciukiem nadgarstkiem po wewnętrznej stronie ten wystający bardziej mięsień) - i mimo że minęło ok 10 godzin to jeszcze jej nie przeszło. Ja zaczynam panikować ona to bagatelizuje - czy ktoś miał kiedyś doświadczenie że na tak długo stracił czucie? Mówi że to podobne wrażenie jakby zasnąć na ręce, takie odrętwienie i mrowienie. Nie jest to na szczęście jakiś gigantyczny uszczerbek, czucie w palcach ma, ma pełną sprawność ale boję się że zostanie tak na stałe.

#lekarz #zdrowie #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f86c975605297c54a62c4c8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wczoraj moja partnerka była związan...

źródło: comment_1602686181JmIFNEgjaPHsT0AG1UAsOq.jpg

Pobierz
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: powinno przejść za jakiś czas. Mam problem z nawracającą cieśnią nadgarstka i czasem potrafię tracić czucie w palcach i w miejscu przez Ciebie wskazanym, ale później wraca. Ważne, żeby spać z prostą dłonią (stosuję ortezę, ale można sobie usztywnić dłoń i palce zwykłym bandażem) i minimalizować nacisk na nerw, który przechodzi w miejscu zarysowanym na niebiesko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na drugi raz uważaj jak ją
J.....y - @AnonimoweMirkoWyznania: powinno przejść za jakiś czas. Mam problem z nawra...

źródło: comment_1602686596xXBC9QkJad69lb8gTzYnQo.jpg

Pobierz