Wpis z mikrobloga

@MisPluszowyZWadaWymowy: to się nie wydarzy praktycznie na pewno akurat. Musieliby to jakoś na nowo nazwać, wprowadzić coś podobnego w innych regionach bo ludzie mogliby narzekać, że oni też wolą zapłacić mniej i mieć taką możliwość. A z drugiej strony wprowadzić samo pobieranie i nie dać możliwości grania w gry z poprzednich generacji i krzyknąć za to pełną cenę to znowu by były komentarze, że czemu mamy płacić tyle samo co reszta
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: @Cinkito: tylko my naprawde jakos nie odstajemy z netem od takich Wloch czy Hiszpanii, tam na wiochach tez maja gownoneta, nawet w USA na srodkowym zachodzie i poza miastami sa wielkie dziury gdzie 10Mb to opcja premium :)

Nie ma zadnych przeciwwskazan aby usluga nie mogla wejsc w pelnej krasie
  • Odpowiedz
@Dante27: ja wiem, że my netem nie odstajemy, co więcej powiedziałbym, że u nas z Internetem jest lepiej nawet niż w wielu miejscach, gdzie ta usługa jest. Tej usługi nie ma w Polsce, bo nie.
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: jasne, jestem tego świadom i dlatego spodziewałem się PS Now w Polsce jak giganci chmurowi się pojawią (google, amazon). Nie wiem z jakich serwerów korzysta Sony w Europie, czy ma coś swojego czy od kogoś bierze miejsce.
  • Odpowiedz
mnie w sklepie na konsoli przy niektorych pozycjach wyświetla cene 0.1 i ikonke ps now


@Ever_Ns: to jest spokojnie od roku
Da się nawet odpalić brytyjski sklep po polsku i będą tam przetłumaczone opcje związane z kupnem itd. filmów i seriali - czyli kategorii w ogóle niedostępnej w naszym regionie... ale to o niczym nie świadczy
@MisPluszowyZWadaWymowy: @Dante27:
  • Odpowiedz
@janushek: tzn ja zadnych fikolkow nie robilem, adresu nie widac na screenie ale to odpalona biblioteka mojego polskiego konta, ot odpalilem patrze dodana zakladka i wrzucilem :)

napalac sie nie ma co, bo u Sony z takimi "przeciekami" to wiadomo jak bywa :)
  • Odpowiedz