Wpis z mikrobloga

@Andy_Rosenbaum: miałem kiedyś z taką do czynienia. Do darcia się w ramach sprzeciwu i plucia innym na mordy pierwsza, ale jak doszło do zderzenia ze ścianą, wykonanie prostych obowiązków albo poniesienie odpowiedzialności za swoje czyny, to nagle dostaje "ataku paniki". Ona oczywiście rozpieszczana w domu, bez większych obowiązków czy kontroli rodziców i umiejąca sobie ich obkręcić wokół palca. Z takimi to jak z cygankami przyłapanymi na kradzieży - przegrasz, jeżeli
  • Odpowiedz
  • 3
@Defect

A spróbuj głośno powiedzieć, że wszystkie baby są takie same


No bo nie są. Większość dziewczyn które znam nie bawi się w wege, LGBT, a nawet jeśli to nie czują potrzeby chwalenia się tym.
  • Odpowiedz
Jak mam wspierać prawice, kiedy to szury i naziole

Jak mam wspierać lewicę, kiedy to chorzy psychicznie ludzie

Centrum nie istnieje - wszystko albo chce opodatkować mnie gdzie się da, albo zaganiać do kościoła, albo wmawiać mi że jestem rasistą i homofobem, albo na mnie szczeka, albo warczy, albo grozi krzyżem albo tęczową flagą.

Co ma zrobić normalny człowiek, który chce po prostu żyć, pracować, opiekować się rodziną i nie angażować w
  • Odpowiedz
@wolfKida: Tradycyjny patokoserwator jest tradycyjny. Te chlopki to take same szury były, tylko z prawego skrzydła. No ale, tradycyjny debilek wykopowy patrzy na uciety filmik/nagłówek, i już opinia wyrobiona. XD
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum: od jakiegoś czasu każdy kto drze #!$%@? (zwłaszcza w LGBT) ma atak paniki xD jak mają takie problemy to bycie aktywistą nie jest dla nich xD zwłaszcza że na tym filmie policjanci tylko stali xD
  • Odpowiedz