Wpis z mikrobloga

Dobra to będzie wpis z małą giełdą :P #chilizgobim

Zostało mi trochę papryczek 13 różnych odmian po zbiorze i zapakowaniu reszty do zestawów degustacyjnych, które są już w drodze do Mirków :) jest tego tyle co widać na fotce. Wagowo nie wiem ile tego jest, ale zdjęcie chyba to dobrze oddaje.

Najwięcej jest Aji Habanero, Bubblegum Yellow (superhot) oraz mojej krzyżówki na podstawie Aribibi Gusano. Są też Lemon Dropy, Dorset Nagi (superhot), Habanero Yucatan White, Thai Orange Hot i inne :) Tak jak widać. Pomyślałem, żeby podzielić to na 4 zestawy - każdą grupkę papryczek równo na 4 części i takie 4 minizestawy skompletować. Będą mini pod względem liczby odmian, ale spore pod względem liczby papryczek i masy. Pytanie czy byliby tu jacyś chętni na takie 4 (oczywiście można wziąć jeden lub dwa) zestawy w cenie 40 zł każdy? Jeżeli tak to zapraszam do zgłoszenia się w komentarzach - kto pierwszy ten lepszy.

Został mi też jeden zestaw degustacyjny, do którego dobierałem odmiany na życzenie jednego Mirka (po 3 papryczki każdej wybranej przez niego odmiany), który dziś jednak zrezygnował z tego zestawu :( Też jeżeli ktoś jest chętny to odsprzedam go za 40 zł. Tak samo jak wyżej kto pierwszy zaklepie w komentarzu pod wpisem do tego trafi :)

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #ostrezarcie
gobi12 - Dobra to będzie wpis z małą giełdą :P #chilizgobim 

Zostało mi trochę pap...

źródło: comment_1602625156fEvWZkvhqikETjj9QPdXv4.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz