Wpis z mikrobloga

Co tu się o------o, to ja nawet nie XD Zamiast otworzyć to wino jakimkolwiek normalnym, sprawdzonym sposobem kiedy nie ma się otwieracza, #bebzunlogic postanowił rozwiercić korek, tak żeby kobiety piły winiacza z trocinami. Brawo #kieleckiulaniec , wybejtaj teraz otwieracz do wina, tylko taki żeby się łączył z HomeKitem bo inny to bez sensu.
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Co tu się o------o, to ja nawet nie XD Zamiast otworzyć to wino jakimko...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PatoPaczacz: ja wiedziałem, że on jest zdolny do utrudniania sobie życia tam, gdzie normalny człowiek by znalazł logiczne rozwiązanie, ale dzisiaj to mnie konkretnie straszny cringe złapał jak to widziałem XD ci sąsiedzi jak wracają do siebie do domu to też muszą mieć z niego beke
  • Odpowiedz
@keisyr: ten zaznaczony dynks jest ruchomy i ma być na dole butelki ze jak się będzie naciskać dźwignią to się wkręca ten korkociąg samoczynnie. Inaczej to nie działa i wciska korek zamiast się w niego wkręcać

tu masz idealnie pokazane w 17 sekundzie zobacz gdzie jest ten dynks. Bo to on sprawia ze korkociąg się kreci ponieważ nie jest w stanie wpaść do szyjki butelki blokuje się na rancie
https://youtu.be/KnL3BTNYIgo
printf - @keisyr: ten zaznaczony dynks jest ruchomy i ma być na dole butelki ze jak s...

źródło: comment_1602625494OYUnY0xpSrZ3KccsU3QaH6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz