Wpis z mikrobloga

Mirki, brać GTX 1660 Super, czy da radę coś lepiej tak do 500zł więcej max? Będę kupował kompa na black friday, więc nie ma pośpiechu, ale sam nie wiem czy zostać przy tej karcie. Wydaje mi się, że wystarczy mi na moje potrzeby. Co myślicie o serii RTX 2xxx? Podrzucam mój zestaw poniżej. Nie jestem jeszcze pewien co do płyty głównej, bo nie znam się po prostu. Jakieś rady? Stockowe chłodzenie do ryzena wystarczy, czy dokupić Fortisa 3? Ten RAM ma odpowiednie taktowanie do tego procka?

https://www.x-kom.pl/lista/t97ahsemy

#komputery #pcmasterrace #gry #xkom #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@youmimicanski: W sumie zastanowię się nad tym 1tb na m.2. Najwyżej dorzucę zwykłego SSD w przyszłości. Potrzebuje raczej dużo miejsca, bo będę dużo montował i nagrywał filmów w szkole + animacje, zdjęcia no i wiadomo jak to komputer do nauki to dochodzą jeszcze gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego cenowo lepiej wypada 2tb HDD w moim przypadku. Nie chcę zbytnio przekraczać budżetu przez dyski. Wolę dorzucić
  • Odpowiedz
@UkrywamSie Kartę bym wziął 2070 super jak będzie jakaś promocja w granicach 1700 zł, ramy tak jak inni wyżej pisali 3600 CL16. Jak obejrzałem testy płyt głównych b450 to te od msi wypadały najlepiej (tomahawk, mortar, a pro). Najlepiej brać najtańszą z tych 3. Dysk na m2 wziąłbym 1 TB. Kingston A2000 lub tą Adate co masz w koszyku. Jak Ci zabraknie miejsca na dane to zawsze możesz dokupić jakiś SSD
  • Odpowiedz