Wpis z mikrobloga

Cześć, jaki internet mobilny polecacie? Zależy mi na dużej ilości GB ze względu na możliwa pracę z domu. Potrzebuje coś bez umowy, bo mieszkanie tylko na 6miesiecy. Mam modem LTE
#internet #siecikomorkowe #lte
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aston729: Ja mam T-mobile i sobie chwale, plus działał słabo, mimo podobnej odległości do BTS. Sprawdź sobie na mapie BTSów jakie anteny obsługujące LTE i na tej podstawie bierz. Warto kupić przez internet wtedy masz 14 dni żeby potestować i jak nie podejdzie to odesłać. Co do sprzętu: jaki modem masz? Bo obecnie masz dostępne w sensownych cenach modele z agregacją pasm, która znacząco przyspiesza przesyl, a pare lat temu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aston729: Jeśli masz zasięg Play, to masz tam aktualnie promocję, w ramach której masz za 5zł (za kupno startera) 100GB do wykorzystania do stycznia (jeśli wybierzesz przed aktywacją tego pakietu odpowiednią taryfę z rokiem albo bezterminową ważnością konta).
  • Odpowiedz
@aston729:
Orange Free na kartę - 1TB (1024 GB) + rok ważności konta + no limit sms i rozmowy do wszystkich za 360zł. Jak za drogo to masz też elastyczny internet (x GB za X zł na X dni, np. 3gb za 3zl na 3 dni) + bonus GB za doładowanie (zależy od kwoty, tutaj masz link do tabelki z gb).

T-Mobile internet na kartę (specjalny starter) - 100gb na 120 dni za 100zł + bonus (jednorazowo 100gb, pozniej juz tylko 50gb) za doładowanie.

Plus internet na kartę (chyba specjalny starter, ale nie jestem pewien, pytaj @Specjalista_Plus) - 30GB za 30zł na 30 dni + bonus 15 gb na 30 dni za doładowanie + gigabank (kumulacja niewykorzystanych
  • Odpowiedz