Wpis z mikrobloga

  • 1
Mireczki, mam dość nietypowe pytanie, dlatego też tyle tagów dałam ;)
Muszę kupić jakiś fotel do pracy i grania w domu. Najważniejsze żeby był wygodny :D no i niedrogi, raczej wiecej niż w okolicach 300zl nie chciałabym wydać..
Wielka prośba o polecenia i rady!

#fotel #fotelbiurowy #pracbaza #gry #pcmasterrace
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Mr_3nKi_
@Koshnei
Jak tooooo przecież gejmingowe lepszeee.. a jak czerwony to juz w ogole! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@grubypajonk no tak moze być i używany, jednak nadal musi byc wygodny, a każdy wie że fotel fotelowi nie równy
  • Odpowiedz
@Sheta: Miałem taki fotel przez ponad 5 lat, coś 300 zł kosztował i niby dawał radę, ale bardziej jako fotel siąść i zagrać parę godzin a nie do pracy ponad 8h dzień w dzień. Jak zaczął się home office to po pewnym czasie to była mordęga.
Teraz kupiłem sobie z Ikei za 700 zł i nawet nie ma porównania. Kup sobie Markusa za 500 zł albo jedź popatrz do Ikei
  • Odpowiedz
@Sheta: za 300 zł to raczej ciężko większość to dobrze wyglądające chińczyki które po max roku są popękane a sedzisko jest zapadnięte. Do tej ceny to laboratoryjne krzesła gumowane ale nie jest to szczyt wygody ( za to przetrwa 20 lat )
  • Odpowiedz
@Sheta: Jak chcesz wydać 300 zł na fotel, który ma służyć do pracy i do grania, czyli wiele godzin dziennie, codziennie, to popełniasz błąd. Serio, dołóż, weź na raty, whatever, ja to przerabiałem i wiem jaką krzywdę robiłem sobie krzesłem za 250 zł z jyska, a o ile lepiej mi na fotelu od grospolu za ~1000 zł. Serio, polecam zainwestować, kiedyś już opisywałem, model level bs hd, mam go już
  • Odpowiedz