Wpis z mikrobloga

Najrzadszy zestaw Lego castle jakie kiedykolwiek powstał. Znikomy nakład, niedostępność w sprzedaży, nie ujęty nawet w żadnym katalogu z lat 90.
Święty graal serii Castle - 1680.
Btw bardziej niż z posiadania, cieszę się ze poznałem historie tego dziwnego zestawu.
#lego #nostalgia #gimbynieznajo #chwalesie #wygryw #pokazzakupy #kiedystobylo #gownowpis
niesforna_rita - Najrzadszy zestaw Lego castle jakie kiedykolwiek powstał. Znikomy na...

źródło: comment_160250451819vzwyWnpVpn64VwQ8zvqf.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@marcu56: dla Lego ważna jest kasa i to co się sprzedaje, a sprzedaje się najbardziej to co podoba się dzieciom, a dzieciom podoba się to co pokazują w kreskówkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zestaw nigdy nie był ujęty w żadnym katalogu Lego. Przez wielu kolekcjonerów jest poszukiwany od lat bez skutku. Dotarcie do tego zestawu z pudełkiem graniczy z cudem. Zakup nowego nierealny. Kolekcjonerzy z grup Lego castle pisali do Lego Vault w Bilund w Dani, czy posiadają kopie tego zestawu. Nie posiadają. Podali tylko informacje, że zestaw był wypuszczony na rynek UK w 1990 r.

Zestaw kupiłem w Lincoln w UK. Facet sprzedał mi
niesforna_rita - Zestaw nigdy nie był ujęty w żadnym katalogu Lego. Przez wielu kolek...

źródło: comment_1602507334iSHZhmHOVewAj7p2W0hmbT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz