Wpis z mikrobloga

nie najnowsze filmy bo coś o co dają #!$%@? zawsze jest w kiepskiej jakości


@Grandmaster23:Piszecie jakbyśmy byli w 2010 roku, gdzie rzeczywiście wstawiali ch^jową kopię. Nie, nie ma reklam, nie zacina, jakoś HD, co ci jeszcze mogę napisać... Gdyby to wszystko było takie ch*jowe, jak to wy opisujecie, to dałbym sobie spokój już dawno temu i wróciłbym do oglądania syfiastego netflixa, gdzie jest 20 filmów na krzyż.

Mówię wam jak jest, a wy mi próbujecie wciskać inną wersję (łe reklamy, łe nie ma nowych filmów, buforowanie do kitu itp) Nie ma takich problemów i nie było. Poza tym rzadko kiedy oglądam najnowsze filmy 2020, bo są one do kitu. Pisałem wyżej, że interesują mnie stare filmy i często do nich wracam z
Mr3nKi - > nie najnowsze filmy bo coś o co dają #!$%@? zawsze jest w kiepskiej jakośc...

źródło: comment_16025183966qBDIA5BuBiv3C6uDEWFPP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Grandmaster23: Tak czy siak, nie ma w tej chwili żadnego tytułu z 2020 ( Halloween i piłe), który przykuwa moją uwagę, więc wole sobie taki film z lat 90-tych obejrzeć. Jedyne, na co czekam to na najnowszy Halloween i "piłe", to jedyne tytuły, które mnie naprawdę interesują.
  • Odpowiedz
Nawet screeny obrabiasz i żadnych nazw nie podajesz, to są strony z pirackimi filmami czy pentagonu że trzeba się ukrywać? xD


@L3gion: Przecież wy macie torrenty, wiec na ch*j mam dawać nazwę? Specjalnie zakrywam, bo im mniej ludzi tym lepiej.

A to z kolei wygląda jak gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°) HD to koszmar na smartfonie a co dopiero
  • Odpowiedz
Szczerze? Znajdowanie filmu w dobrej jakości, bez reklam itp zajmuje mi jakieś 2-3 minuty. Szukam w kilku stronach, porównuje i wybieram najlepszy.


@Mr_3nKi_: xDD i Ty śmiesz robić jakieś zarzuty wobec torrentów. Jak ktoś ma dobre łącze, to w czasie, kiedy Ty się bawisz w jakieś porównania i analizy, ma już film na dysku. Nie rozumiem też argumentu o "zaśmiecaniu" kompa, przecież film i napisy to dwa pliki, zajmują 10-20
  • Odpowiedz