Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/kQoqnJVkVDs?t=160 Ale mitomanowi skomplikowały interes te ciepłe nadproża. Trafił mu się klient jak kula u nogi hehe. P.S. Chłopaki widzę po staremu, piłka ręczna i jechane z tym koksem. Projekt piły do wycinania okien jak wiadomo spalił na panewce a lisica pewnie się zatarła bo biznesman kupuje same budżetowe sprzęty typu McAllister.

#lukaszbudowlaniec #domza150tysiecy
  • 30
Swoją drogą patrzcie jaki ten Kawa to bezmózg. Zamiast dosunąć całego bloczka do granicy gdzie będzie wycinane okno i docinkę zrobić w środku ściany to ten specjalista dociął plasterek, który teraz znowu musi dociąć i ten 4cm plasterek będzie się trzymał na picikłak z całą pewnością proszę mi wierzyć.
JaglanKaszanu - Swoją drogą patrzcie jaki ten Kawa to bezmózg. Zamiast dosunąć całego...

źródło: comment_1602437452UWKVmWpQzIoZVUkXcMZ9z5.jpg

Pobierz
@emlus: Też mi sie wydaje że szybciej by wyszło murowanie na wymiar, zaczynać od okna i docinki niech idą w środek albo w narożnik, mierzyć sobie rozstaw okna od narożnika i ile mniej roboty z tym cieciem tylko trochę trzeba sie przyłożyć przy murowaniu
@emlus @ziel0ny jednak się zaczyna od narożników i wiadomo, że "po drodze" do otworu okiennego trzeba wstawić mniejszy kawałek ale tutaj Kawa dzban nie pomyśli, tylko od narożnika jedzie całymi bloczkami i na koniec mu wychodzi tak, że trzeba wstawić 5 cm plasterek a jak wiemy oni otwory okienne docinają pod wymiar więc taki plasterek jeszcze ucinają

to tylko pokazuje jego logikę i dlaczego Mitoman tak nim pomiata na tej budowie

@
@JaglanKaszanu: @virusriddle: @emlus: @ziel0ny: @astri:
Takiego gremium dyletantów jeszcze nie widziałem. Nie wierze, że można być aż tak głupim. Przecież wy nie macie bladego pojęcia o czym w ogóle piszecie. Kury szczać prowadzać a nie za budowlankę się brać.

Projekt nie uwzględnia wymiarów bloczka, wstawił sobie okna na pałę i trzeba docinać okna/drzwi - no to jest #!$%@? mistrzostwo świata. Ciężko będzie to przebić ale wierzę, że
@astri: Bo bierzesz udział w tej dyspucie. Mogłeś dać znać koledze, że robi z siebie idiotę to by usunął ten wpis. Ale przynajmniej jest BEKA XD.
Zapewniam cię, że ten plasterek na końcu trzyma się tam mocniej niż cygan zasiłku. Zaczynam podejrzewać, że budowę widziałeś chyba tylko na jutubie.
@chris_mack: no tak budowę zacząłem oglądać u Ciebie jak skręcałeś w garażu zbrojenie ale na logikę to Shrek chyba za dużo na tej budowie nie myśli skoro sobie jedzie bloczkami do końca otworu, ciekawe jakby mu został 1 cm do wklejenia czy też by ucinał i wklejał 1 cm na samym końcu