Wpis z mikrobloga

Jakiś angielski średniak chciał odkupić ode mnie Pietrzaka, a ten zajarany, że zajebisty awans w karierze i chce odejść. Nawet wisiała notka od agentki, że jak mu nie pozwolę to się mocno wkurzy. Skończyło się na tym, że wyśmiał ich ofertę i został. Uznałem, że skoro jest taki "lojalny" to go wyp*erdolę, bo i tak mam młodzika w jego miejsce i się będzie rozkręcał w Ekstraklapie, do tego trochę kasiory wpadnie.

Nagle Pietrzak przyszedł do mnie z płaczem, bo zacząłem proponować go innym klubom XD Mam nadzieję, że FM naprawi kiedyś te niepełnosprawne opcje dialogowe z graczami i pozwoli trochę się pomścić. Teraz albo możemy zacząć się kajać, albo wyjść na je**nego tyrana.

#footballmanager #fm20
  • 3
@Haramb3: Ogólnie problemem tej gry jest to że dorosłe chłopy, profesjonalni piłkarze a zachowują się jak dzieci zupełnie nie myśląc o własnej karierze. Powiedzmy sobie szczerze jest jakiś piłkarz który #!$%@? gra i jest na tyle słaby że w ciągu sezonu spędza na boisku może parę minut więc go sprzedajesz a tu zaraz pół drużyny hur dur jak śmiałeś sprzedać naszego kolegę wielkiego zawodnika xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Odos: kurde, opisywałem kiedyś zajebiście zabawną historię w tym konktekście, postaram się ją odkopać xD

Fakt, że od kiedy wprowadzili tę hierarchię składu, łatwo dorobić się rewolty na pokładzie. Ogólnie bardzo bałem się tykać Paixao, bo jest u mnie prawie bogiem, ale w końcu sam chce odejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)