Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się sytuacja, jak w dawnej klasie licealnej,(15 facetów, 15 kobiet) każda kobieta miała chłopaka starszego o kilka lat, który był atrakcyjny fizycznie, a każdy facet z klasy walił konia i marzył o kobiecie. Żadna z koleżanek nie była dziewicą. Oczywiście facetom wmawiano, że to oni są zboczeni i myślą tylko o ruchaniu, tylko, że oni nie ruchali, oczywiście kobiet nie karcono za to, że puszczały się w wieku 16-18 lat z jakimś chadem. Jak taki atrakcyjny gość ją skrzywdził, to nagle zwykłym biednym prawiczkom wmawiano, że są świniami, a oni nawet nie dostali szansy na zaruchanie. Sram na edukację, która wmawia mężczyznom, że są zbokami chcącymi tylko zaruchać, a kobietom na wszystko przyzwala, sram na edukację, gdzie przeciętnego faceta prawiczka wini się za bogate życie seksualne chada. Wiek inicjacji seksualnej kobiety to 16-18 lat, a faceta 20-22 lat. Kiedyś wmawiano facetom, że wiek inicjacji seksualne dla każdego to 18 lat, a potem obalono te badania, bo się okazało, że przeprowadzono je tylko na kobietach xD. Na zasadzie wykazano, że kobiety mają swój pierwszy raz w wieku 18 lat, to uznano, że faceci też xD Gdy badania obalono, to okazało się, że wiek inicjacji seksualnej dla mężczyzn jest znacznie późniejszy. Dla kobiety oczywiście wynik się zgadzał, jest to 16-18 lat. Po prostu większość kobiet w wieku 16-18 lat puszcza się z pewną wąską grupą atrakcyjnych starszych od nich mężczyzn. To tłumaczy, czemu wiek inicjacji seksualnej faceta jest inny niż kobiety. Edukacja seksualna w szkole to gówniane feministyczne kłamstwo.

  • 74
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

To prawda. Sam teraz widze na ulicach mojego miasta dziewczyny całkiem przeciętne, by nie powiedzieć nawet średnio-brzydkie z samymi chadami. Jak mi pokazywały zdjęcia swoich chłopaków, to omal mi oczy nawierzch nie wyszły (jestem LGBT), kolesie naprawdę atrakcyjni albo super atrakcyjni. Tez mam znajomego dosyc przystojnego (mozna powiedziec, ze Brad) a jego laska taka 8-8.5. Zadnego brzydkiego incela ponizej 30-25 lat w związku nie widziałem. Jeden jest, ale starszy (30),koleuje i ma
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus:
Często tak jest, ale prawda jest taka, że kobiety wcale nie są inne, a nawet w tej chwili bardziej lubieżne, bo jest to dla nich łatwiej dostępne.
Mimo wszystko z tego co obserwuję, to jak się facet już zakocha to często jest to mocniejsze uczucie. Myślę, że częściej mężczyźni np. zabijają się po zawodzie miłosnym.
Wbrew pozorom kobiety skupiają się często na powierzchownym romantyzmie, ale jak przychodzi do rozstania to
  • Odpowiedz
@nosze_ortalion: Rozumiesz, że każdy jest inny ? To, że ty ruchałeś od 15 nie znaczy, że każdy może. Każdy chad mógłby powiedzieć, że przecież wystarczy zagadać xD. Jak ktoś jest chadem to faktycznie, w wieku 15 lat może ruchać.
  • Odpowiedz