Wpis z mikrobloga

Niedziela samotnego niebieskiego paska:
-wstałem
-zjadłem śniadanie
-wróciłem do łóżka i sobie leżę
Nigdzie nie muszę jechać nic nie muszę na siłę oglądać, nie muszę udawać zainteresowanego czy słuchać pretensji. Po prostu Chill.
#wygryw
  • 90
  • Odpowiedz
@Inz_Karwowski: #!$%@? xDddd ludzie z komentarzy mierzacy szczescie byciem w zwiazku to chyva serio w dupie byli i gowno widzieli, skoro wedlug nich nie można byc zadowolonym singlem. To wy macie #!$%@? zycie a nie koles XD
  • Odpowiedz
@Inz_Karwowski ja tam jestem w związku z jedną kobietą od 13 lat, wiadomo że czasem są sprzeczki ale jednak fajnie mieć do kogo gębę po pracy otworzyć czy położyć się z kimś w łóżku i usnąć przytulonym. Chociaż nie powiem bo fajnie by było raz na jakiś czas na totalnej wyjebce mieć kilka dni wyłącznie dla siebie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Inz_Karwowski: w końcu ktoś z takim samym podejściem jakie mam ja. Rok temu zerwałem zaręczyny, 5 lat związku psu w dupę, ale nigdy mi tak dobrze się nie żyło. Dopiero teraz widzę jak bardzo mi ten związek ograniczał wszystko i jak bardzo fajnie jest będąc samemu. Szkoda, że rodzina tego nie widzi, bo ciągle próbują mi na siłę kogoś znaleźć xD
  • Odpowiedz
@Inz_Karwowski: Witam w klubie. Chociaż mam trudniej od ciebie w kwestii orientacji, poniewaz jestem Bi (bardziej homo). Z drugiej strony nie mieszkam w Polsce więc mam lepiej pod względem lokalizacji. Samotność mi nie przeszkadza, nie jestem Chadem, nie mam 180 cm ale mam spokój i jestem panem swojego czasu i życia.
  • Odpowiedz