Wpis z mikrobloga

Ja kurde nadal tego nie rozumiem.

Z jednej strony KOTD zarzeka się że nie jest żadnym latexem, jedzie na filmach po Sławku itp.
A z drugiej publikuje z opóźnieniem film z pomalowania sprayem Suchodolskiego z zaburzającymi obraz efektami wizualnymi i pisze że to od Sławka.
No dobra załóżmy że wysłał mu to Sławek. Tylko dlaczego rudy miałby wysyłać taki kontrowersyjny film do KOTD czyli kogoś kto go zwyczajnie nie lubi i nigdy mu nie pochlebiał?
A może King po prostu siedzi w latexowych kuluarach, po kryjomu zgrywając przed widownią u której ma duże zaufanie, antylatexa (dość podobnie sprawę rozgrywał proszę państwa Fiodor) i po pijaku się zapomniał i zagalopował? W końcu KOTD to nie w kaszę dmuchał jakiś komentatorek z 500 subskrypcji tylko czołowy kanał komentujący związany ze szkolną i pionier w tej dziedzinie. Ciężko by sobie chociaż po części takiego człowieka nie spoufalić.
No i dodajmy do tego jeszcze że KOTD ten film po kilku godzinach usunął, zaraz po "groźbach" od rudego, że już to ponoć zgłosił na policję. Całkiem posłusznie.
A może jednak King palnął coś po pijaku, a materiał dostał anonimowo od widza?
Trochę to też podejrzane że obydwaj panowie dość szybko o tej sprawie zapomnieli i to tak naprawdę w gwałtwony sposób z dnia na dzień. Tak jakby gdzieś to zostało poza publiką rozstrzygnięte.
#kononowicz
  • 10
@salamsalejman: pomyliłeś kolejność w niektórych sprawach. Napisał że film dostał od slawka ale po tym jak skasował wrzucony film z malowania i po tym jak rudy nagrał film że zgłosi sprawę policji (jakby to on był pokrzywdzony xD) i wtedy kotd napisał że ma film od Sławka. Ja odebrałem to jako złośliwość ze strony kotd na groźby rudego
@salamsalejman: to, że film miał od Sławka - nie wiem, nie widziałem że gdzieś tak stwierdził. Ale pod filmem w komentarzach ruszyła lawina pytań: skąd film, kto nagrał, kto maluje... King cały czas odpowiadał z nutką tajemniczości "pisz do Sławka, on ma więcej". Ja to wtedy zrozumiałem w ten sposób, że wg Kinga Sławek wie o akcji z malowaniem, w znaczeniu że jest zamieszany w jakiś sposób, a film wyciekł chociaż
@grzegorz_r: King to mitoman i alkoholik. Wstawia gówno którego nie wstawiłby na trzeźwo a potem musi gasić pożar który wywołał w alkoholowym amoku. To że istnieje grupa która ma ekskluzywne materiały ze szkolnej to pewne. I jeden z tych lateksów te filmiki przekazuje dalej, tak jak i zdjęcia. Na tagu kilka razy niektórzy pisali że zaraz wjedzie filmik na mlecznego człowieka i po chwili rzeczywiście się pojawiał. Albo ta grupa premium